Головна /
Статті
13.10.2021

Палетні стелажі в Україні

Фронтальні палетні стелажі дозволяють ефективно використовувати приміщення складу, розподільного центру або виробничої дільниці. Вони призначені для зберігання продукції на піддонах (палетах), які можна розміщувати в кілька ярусів, при цьому навантаження на нижні палети з вантажем відсутня.

07.10.2021

Електроштабелер б/в особливості, види і сфери застосування

Електроштабелер - особливий вид вантажно-транспортної техніки, яка призначена для застосування всередині приміщень для підйому-опускання вантажів, а також їх переміщень в межах складського приміщення з подальшою установкою на яруси стелажних систем. Відмінними рисами даної спецтехніки є компактні розміри, хороша маневреність, продуктивність і високий ступінь безпеки.

23.09.2021

Пластикові палети - функціональність, практичність і універсальність

Пластикові палети сьогодні застосовують у всіх сферах діяльності. Сюди входять великі промислові підприємства, невеликі фабрики і виробничі об'єднання, складські комплекси, транспортні компанії, сервісні центри, фермерські господарства, торговельні об'єкти і будівельні організації. Такий широкий спектр застосування можна пояснити універсальністю, практичністю і ефективністю тари даного виду.

16.09.2021

Ремонт вилкових навантажувачів з виїздом до Замовника і в сервісному центрі

В ході експлуатації, вантажно-транспортна техніка зазнає високі навантаження. Це відноситься, не тільки до окремих деталей, але і до цілих вузлів і механізмів. Тому періодично потрібно виконувати ремонт вилочних навантажувачів. У Києві замовити повний спектр послуг, з професійного обслуговування такої техніки можна звернувшись в "Склад Плюс".

08.09.2021

Де і як застосовують стелажі для палет в Україні

Серед усіх видів стелажних конструкцій для зберігання різних видів продукції, найбільш універсальними і поширеними вважаються стелажі для палет. Це пояснюється рядом важливих переваг, які вони мають, а також цілком доступною ціною.

02.09.2021

Електричний навантажувач б/в - економічність, екологічність і практичність

З кожним роком популярність електротехніки, в тому числі і складської постійно зростає. Це можна сказати і про вилочний електричний навантажувач б/в, який призначений для підйому і переміщення вантажів як правило всередині приміщень, а також штабелювання палетованих товарів або розміщення продукції на різних ярусах стелажних конструкцій.

26.08.2021

Візок рохля, поради як вибрати правильну техніку для складу

Візок з вилами призначений для роботи з палетованими вантажами. Принцип роботи полягає в плавному і дбайливому підйомі піддону з упакованої на ньому продукцією, і переміщенням до місця призначення. В основному використовують таку техніку при завантаженні-вивантаженні продукції, транспортуванні товару всередині приміщень, а також на навантажувальних рампах і будівельних майданчиках. В Україні, одним з лідерів, в області поставок рохлі для складу різних моделей є підприємство "Склад Плюс".

19.08.2021

Особливості гігієнічного пластикового піддону, сфери застосування

Гігієнічну палетну тару застосовують у багатьох сферах діяльності. В першу чергу, це підприємства харчової промисловості та фармацевтичної галузі, по-друге, складські комплекси і торгові об'єкти, по-третє, логістичні компанії, а також установи та підприємства, де діють особливі санітарно-гігієнічні вимоги. Найбільш затребуваним виробом є піддон пластиковий.

12.08.2021

Якісний ремонт складської техніки і всі види ТО

Електроштабелери, електророкли, річтраки, навантажувачі, збирачі замовлень зазвичай експлуатуються з підвищеними навантаженнями, і згідно з рекомендаціями заводу-виробника вимагають періодичного технічного обслуговування. В Україні оперативний ремонт складської техніки і всі види ТО можна замовити в "Склад Плюс". Послуги надаються виїзними бригадами висококваліфікованих майстрів або в майстерні сервісного центру.

06.08.2021

Палетні стелажі, конструктивні елементи, види та особливості використання

Сьогодні практично кожен склад не обходиться без паллетной тари, а для її розміщення з товаром використовують відповідне стелажне обладнання. Саме палетні стелажі найкращим чином підходять більшості складських господарств, і поєднують в собі універсальність. практичність, зручний доступ до товару і доступну ціну. Призначення таких конструкцій - розміщення і зберігання різноманітних вантажів на піддонах, а також (при відповідному оснащенні поличними настилами і перемичками) бочок, бабин з електри ...

29.07.2021

Навантажувач вилковий з пробігом з ДВЗ - вибір і покупка

Універсальне складське вантажопідйомне обладнання як правило має широкий спектр застосування. Це і навантаження-вивантаження продукції, підняття вантажу (в широкому діапазоні навантажень і висоти підйому) і його переміщення для подальшого складування і установки на стелажні конструкції. Ідеальним представником такого спецтранспорту є навантажувач вилковий з двигуном внутрішнього згоряння (ДВЗ). В "Склад Плюс" можна придбати таку спецтехніку б/в (з пробігом) різних модифікацій відомих світових ви ...

23.07.2021

Електророкла б/в для підвищення ефективності та оптимізації робочих процесів

Електричні вилочні візки широко використовується в складській логістиці. Їх застосування дає можливість підвищити ефективність вантажно-розвантажувальних робіт, а також оптимізувати транспортування вантажів усередині приміщень. "Склад Плюс" пропонує купити електророклу б/в, за доступною вартості і з довготривалої гарантією.

15.07.2021

Пластикові піддони для різних вантажів і сфер діяльності

Пластикові піддони становлять серйозну конкуренцію тарі виконаної з інших матеріалів (дерево, метал). Це пояснюється їх практичністю, легкістю, екологічністю і довговічністю. До того ж їх можна повторно переробляти, що безумовно позитивно позначається на екологічній обстановці.

08.07.2021

Де і як замовити в Україні ТО і ремонт навантажувачів, особливості робіт

Навантажувачі - обов'язковий вид складської техніки, які використовуються на промислових підприємствах, в складських комплексах, морських портах, залізничних станціях, всюди, де є необхідність в проведенні вантажно-розвантажувальних робіт і внутрішніх переміщеннях різних вантажів. Така спецтехніка експлуатується з високими навантаженнями і в несприятливих умовах. Тому проведення ТО і ремонт навантажувачів є поширеною послугою. В Україні замовити її з гарантією і за доступними цінами можна в "Скл ...

24.06.2021

Електрокара навантажувач б/в - поєднання надійності, ефективності і доступною вартості

Компанія "Склад Плюс" поставляє на український ринок весь спектр складської техніки відомих світових виробників. Окремо слід зупинитися на навантажувачах бувших в експлуатації. Такий вибір дозволяє забезпечити своє підприємство надійною і робочою машиною, і при цьому не переплачувати. Електрокара навантажувач б/в відрізняється високою надійністю, економічністю, практичністю і екологічністю.

08.06.2021

Палетні стелажі б/в, основні плюси і мінуси використання

Підприємство "Склад Плюс" реалізує стелажне обладнання нове та бувше у вжитку українського виробництва і відомих зарубіжних брендів. Варто відзначити, що саме покупка палетних стелажів вживаних має свої особливості та нюанси розібратися з якими завжди допоможуть кваліфіковані консультанти компанії.

08.06.2021

Рокла від "Склад Плюс" для оптимізації робочих процесів

Гідравлічні візки вважаються найбільш популярним видом складської транспортувальної техніки. Їх використовують на промислових підприємствах, складах, логістичних комплексах, торгових об'єктах, на будівельних майданчиках, в загалом скрізь, де потрібно переміщати вантажі на піддонах або іншій тарі з паллетного дном. На сайті "Склад Плюс" можна замовити і купити роклу, з доставкою по Україні, за найкращою ціною від офіційного імпортера.

08.06.2021

Пластикові палети - оптимальний вибір і краща пропозиція на українському ринку

Пластикові палети дозволяють акуратно, з високим ступенем безпеки і компактно транспортувати різні види вантажів. Їх використання прискорює процес проведення вантажно-розвантажувальних робіт, а також внутрішнього переміщення товару до місця призначення. Також сьогодні все більш популярним стає викладка продукції на піддонах в рітейл зонах і гіпермаркетах.

03.06.2021

ТО і ремонт навантажувачів по всій Україні, швидкий і високоякісний сервіс

"Склад Плюс" пропонує своїм клієнтам і партнерам послуги з ТО і ремонту навантажувачів всіх видів - з бензиновим, газовим, дизельним або гібридним (бензин/газ) двигунами внутрішнього згоряння, а також з електричним приводом. Замовники можуть скористатися послугами виїзної бригади майстрів, незалежно від місцезнаходження вантажопідйомної техніки або доставити техніку безпосередньо в майстерню сервісного центру.

28.05.2021

Палетні стелажі - оптимальне рішення для будь-яких видів вантажів

Складські стелажні конструкції для піддонів є одними з найбільш поширених і вживаних в самих різних сферах діяльності. Вони призначені для розміщення палетованих вантажів, а при використанні додаткових елементів (поперечини-перемичок і поличних настилів) і продукції з негабаритним розмірами, а також бочки, рулони, бабині з електрокабелем і товари без упаковки. В Україні купити палетні стелажі нові та б/в найнижчу можливу ціну і гарантією якості пропонує підприємство "Склад Плюс".

21.05.2021

Вилочний навантажувач б/в особливості вибору і покупки в "Склад Плюс"

В Україні купити навантажувач б/в у відмінному стані і готовий до експлуатації можна в "Склад Плюс". Придбання складської техніки з пробігом має ряд важливих переваг - доступна вартість, довгострокова гарантія і обслуговування в сервісному центрі компанії, а також великий вибір моделей, наявних на складі і під замовлення.

19.01.2021

Пластикові піддони - особливості асортименту і переваги використання

Пластикові піддони, своєю популярністю і затребуваністю багато в чому зобов'язані аналогічній дерев'яній тарі, яка використовується в багатьох сферах діяльності вже протягом багатьох десятиліть. Але завдяки стрімкому розвитку хімічної промисловості, за останні роки з'явилася велика кількість полімерних матеріалів, які за своїми характеристиками перевершують натуральні матеріали і деревину, в тому числі. Зокрема, для виробництва пластикових піддонів, представлених в каталозі "Склад Плюс", викорис ...

24.12.2020

Сервіс з ремонту й технічного обслуговування навантажувачів в Україні

Ремонт навантажувачів і вчасне ТО - найважливіші складові довговічної роботи вантажно-транспортної техніки. В Україні повний комплекс послуг з технічного обслуговування навантажувачів можна замовити в "Склад Плюс".

31.07.2020

Палетні стелажі набивні особливості конструкції і використання

Набивні (або в'їзні) палетні стелажі являють собою особливу конструкцію без проходів між рядами. Тут вантажна техніка (навантажувачі, штабелери, річтраки) заїжджає всередину конструкції. Завдяки цьому вдається максимально ефективно задіяти корисну площу складського приміщення. У Києві купити такі металеві стелажі можна на сайті компанії "Склад Плюс". Тут представлений великий асортимент техніки та обладнання для складу, як нової, так і б/в, від вітчизняних і зарубіжних виробників. Конструкційні ...

24.07.2020

Вибираємо пластикові піддони правильно

На сучасному ринку пластмасова тара представлена в досить великому і різноманітному асортименті. Але не вся вона однакової якості і має своє призначення і сфери застосування. Розібратися в питанні, як правильно вибрати пластикові піддони, допоможуть кваліфіковані фахівці компанії "Склад Плюс", яка вже кілька років займає в Україні лідируючі позиції в сфері поставок різного обладнання для складу.

10.07.2020

Рохла для складу, краща пропозиція від "Склад Плюс

Підприємство "Склад Плюс" реалізує в Україні одну з найпоширеніших видів складських візків, які використовуються для зручної та безпечної транспортування вантажів на піддонах - рохла. Характеризується така техніка для складу високою продуктивністю, надійністю і легкістю управління, і вже давно стала звичним оснащенням виробничих цехів, складів, логістичних комплексів, торгових об'єктів. Це обумовлено практичністю і доступністю гідравлічного візка, а також його функціональністю і легкістю управлі ...

03.07.2020

Палетні стелажі б/в, особливості покупки в Склад Плюс

Палетні стелажі б/в - це відмінний вибір для будь-якого складу. В Україні купити такі металеві конструкції високої якості і з гарантією можна в компанії Склад Плюс. Це вигідно економічно, а також займає мінімум часу.

22.06.2020

Візок вантажний від Склад Плюс - виробництво і продаж

Візок вантажний застосовується практично у всіх сферах діяльності, де потрібно перевезення різних вантажів. В основному це промислові підприємства, складські комплекси, майстерні, торгові організації, підприємства ЖКГ, ринки і сфера побутового обслуговування. В Україні надійним підприємством в області виробництва ручних візків є Склад Плюс.

12.06.2020

Штабелер гідравлічний - надійна складська техніка від "Склад Плюс"

Штабелер гідравлічний - це високонадійна і практична складська техніка, яка застосовується для розвантаження/завантаження піддонів з різними видами продукції і укладання їх на різні яруси палетних стелажних систем або штабелювання на підлозі. На сайті підприємства "Склад Плюс" обладнання для транспортування вантажів даного типу, представлено надійної продукцією, що зарекомендувала себе багаторічної безперебійною роботою. Для управління такою технікою, спеціального навчання не потрібно, завдяки ...

05.06.2020

Піддон пластиковий для оптимізації зберігання та доставки товару

Однією з найважливіших завдань підприємницької діяльності є своєчасна доставка товару і його зберігання. Тому важливу роль тут відіграє використання якісної і надійної тари. Одним з найбільш її поширених видів є складський піддон.

29.05.2020

Фронтальні палетні стелажі для багатоярусного зберігання вантажів

Для оптимізації роботи складських комплексів, промислових підприємств, логістичних компаній і торгових об'єктів застосовують стелажні конструкції різних типів. Найпоширенішими і затребуваними є фронтальні палетні стелажі призначені для багатоярусного розміщення вантажу, упакованого на піддони. Підприємство "Склад Плюс" виробляє і реалізує металеві стелажні системи всіх видів, які повністю відповідають всім міжнародним стандартам і внутрішнім ДСТУ що підтверджено відповідною документацією та серт ...

08.05.2020

Рокла від Склад Плюс для оптимізації робочих процесів

Рокла вважається найбільш популярним видом складської підйомно-транспортувальної техніки, яку використовують на промислових підприємствах, складах, логістичних комплексах, торгових об'єктах, на будівельних майданчиках, тобто скрізь де потрібно переміщати вантажі на піддонах і тарі з палетною основою. Призначена для підйому вантажів на висоту до 200 мм, і їх переміщення. Характеризується універсальністю, хорошими експлуатаційними характеристиками і широким спектром застосування.

30.04.2020

Гігієнічні пластикові піддони, унікальні особливості в умовах пандемії короновіруса Covid-19

Гігієнічні пластикові піддони застосовують у багатьох сферах діяльності. В першу чергу, це підприємства харчової промисловості та фармацевтичної галузі, по-друге, складські комплекси і торгові об'єкти, по-третє, логістичні компанії, а також установи та підприємства, де діють особливі санітарно-гігієнічні вимоги. Однак, в даний момент під час світової пандемії короновіруса Covid-19 гігієнічність тари стала актуальною у всіх сферах життєдіяльності людини.

24.04.2020

Пластикові піддони, вибір і покупка в "Склад Плюс"

Компанія "Склад Плюс" пропонує купити пластиковий піддон європейського виробника в асортименті, за найвигіднішими цінами і з доставкою в будь-яке місто і населений пункт України. На сайті представлено безліч моделей, які розрізняються за багатьма характеристиками.

10.04.2020

Палетні стелажі - оптимальне поєднання доступності, практичності, універсальності

Палетні стелажі відмінно поєднують в собі простоту і надійність конструкції, універсальність і практичність, доступну ціну і тривалий термін експлуатації. Підприємство "Склад Плюс" багато років успішно розвиває напрямок з проектування, виробництва і продажу різних стелажних конструкцій, а також складської техніки і устаткування. Висока якість продукції обумовлено застосуванням найсучасніших роботизованих технологій, високою кваліфікацією співробітників і використанням якісних матеріалів.

10.02.2020

Металеві стелажі б/в від Склад Плюс - поєднання якості, функціональності і доступної ціни

Компанія "Склад Плюс" реалізує в Україні складські стелажі б/в в широкому асортименті. За своєю функціональністю, надійності і зовнішньому вигляду вони практично не поступаються новим конструкціям, а ось вартість їх набагато нижче.

28.12.2019

Візок платформений надійна конструкція українського виробництва

Візок платформний - це невід'ємний вид складського обладнання, який можна зустріти практично у всіх галузях народного господарства. Компанія "Склад Плюс" пропонує купити в Києві та інших містах України, транспортувальне обладнання власного виробництва. Це доступна ціна, безпосередньо від виробника, тривалий термін гарантії, і найкомфортніші умови співробітництва (техніка завжди є в наявності, оперативність обслуговування, вибір способу оплати, на сайті є фото і вся необхідна інформація на кожну ...

28.12.2019

Рокла: застосування, вибір, придбання

Підприємство "Склад Плюс" пропонує своїм клієнтам великий вибір технічних рішень, що дозволяють оптимізувати процеси внутрішнього переміщення вантажів на об'єктах замовника. Рокла - це гідравлічний візок, яка характеризується високою ефективністю роботи з палетованих вантажами.

28.12.2019

Електроштабелер, опис та особливості застосування

Электроштабелер — это оптимальный выбор складского оборудования для работы с большими грузами. Такая техника подойдет для склада, гипермаркета, производственного цеха, строительного участка, которые отличаются высокой загруженностью и интенсивностью работы. В Украине купить электрический штабелер надежного бренда, по вполне доступной цене можно на сайте компании "Склад Плюс".

28.12.2019

Вантажно-розвантажувальні роботи: види і особливості використання

Сучасне складське господарство неможливо уявити без автоматизованих технічних засобів і обладнання. Грамотно підібрана навантажувальна складська техніка є «мірилом» оперативності та якості обробки вантажів. Чим більше підприємство - тим ширший набір техніки використовується. Але основними є кілька видів, про них піде мова нижче.

28.12.2019

Як вибрати бувший у вжитку навантажувач? Поради від Склад Плюс

Вантажно-розвантажувальні роботи суттєво оптимізують процес виконання складських робіт. Однак, найчастіше, придбання нових машин економічно недоцільно, набагато вигідніше і практичніше придбати для складу навантажувачі, які раніше експлуатувалися. При їх купівлі слід враховувати ті ж параметри, що і при виборі нового агрегату - тип обладнання (на бензині, дизпаливі, електричний або гідравлічний навантажувач), максимальна вантажопідйомність, особливості конструкції щогли, довжина вил, особливості ...

15.12.2019

Палетні стелажі в Україні, особливості та різновиди

Палетні стелажі призначені для систематизованого розміщення продукції, розміщеної на піддонах. Їх використання допомагає максимально ефективно використовувати простір приміщення, і розміщувати великі обсяги товару на обмеженій площі складу, торгового залу або виробничого цеху. У Києві купити такі металеві конструкції для складу нові і б/в пропонує компанія "Склад Плюс".

18.11.2019

Штабелер ручний - конструкція і особливості використання

Штабелер ручний - це різновид гідравлічної вантажно-розвантажувальної техніки. Застосовується для переміщення і підйому палетованих вантажів і подальшого їх розміщення на різних ярусах складських стелажів. На сайті підприємства "Склад Плюс", даний вид техніки представлений продукцією відомого і перевіреного виробника КНР.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі