Головна /
Статті
сторінки | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
20.01.2022

Гідравлічний візок принцип роботи та особливості конструкції

Вилковий візок рокла вперше був випущений підприємством "Rocla" (Фінляндія), у 50-х роках минулого століття. Дуже швидко підприємство стає відомим на весь світ, а його продукція успішно експортується до багатьох країн. Пізніше виробництво складської техніки даного типу освоюють ще багато компаній. Але досягти оптимального поєднання доступної ціни з високою якістю та надійністю вдалося далеко не всім. Тому, плануючи купити гідравлічний візок, слід обов'язково звертати увагу на бренд виробника, як ...

13.01.2022

Пластикові палети та їх застосування

За останні 10 років пластикові палети впевнено витісняють із ринку дерев'яні аналоги. Це пояснюється їх практичністю, надійністю та високим ступенем безпеки експлуатації. В Україні купити пластикову тару виробництва ЄС, що відповідає всім міжнародним стандартам якості, та за цілком доступними цінами можна на сайті "Склад Плюс".

16.12.2021

Річтрак, застосування, параметри вибору, особливості покупки в Склад Плюс.

Річтрак - це оптимальне рішення для роботи у великих виробничих цехах, складах з інтенсивним вантажообігом - скрізь, де потрібне підйом-опускання вантажів та розміщення на різних ярусах високих стелажних конструкцій (вище 6-ти метрів). Ця техніка може піднімати досить важкі вантажі (до 2,5 тонни) на висоту до 12 метрів. "Склад Плюс" пропонує своїм клієнтам скористатися вигідною пропозицією - купівля річ траку б/у за невисокою ціною.

02.12.2021

Пластикові піддони (палети): випробування на міцність

Деякі компанії насторожено ставляться до пластикових палет, побоюючись, що пластик може тріснути, луснути, відколотися. Такі неприємності можуть трапитись при використанні для виробництва поліетилену високої щільності (низького тиску) HDPE, який відрізняється низькою ціною, але при цьому не може похвалитися довговічністю - він крихкий. Пластик від пластику різниться! На відео представлений один із піддонів нашого асортименту (модель P17), який виготовлений із сировини, що отримується техноло ...

25.11.2021

Оперативне обслуговування вилкового навантажувача в Україні.

Компанія "Склад Плюс" приділяє велике значення підтримці вантажно-розвантажувальної техніки своїх клієнтів у робочому стані. Для цього фахівці підприємства здійснюють обслуговування вилкового навантажувача практично будь-яких виробників. Роботи проводяться у точній відповідності до рекомендацій зазначених у технічному паспорті.

18.11.2021

Стелажі для палет б/в, особливості вибору та покупки в «Склад Плюс»

Стелажі металеві бв завжди мають великий попит. Це обумовлено їхньою високою якістю і набагато меншою ціною, ніж нові стелажні системи. Сьогодні купити складські стелажі для палет б/в у Дніпрі, Києві, Одесі, Харкові та інших містах України можна в компанії "Склад Плюс" - це зручно, вигідно та максимально оперативно.

11.11.2021

Електронавантажувач б/в - економічне та практичне рішення для різних сфер діяльності

Електронавантажувач - це оптимальний вибір для підприємств різних сфер діяльності із середнім та великим вантажообігом. Головними перевагами складської вантажно-транспортної техніки даного типу є екологічність, економічність обслуговування, відмінна маневреність, компактні габарити та висока продуктивність. Її можна використовувати як усередині приміщень (навіть без наявності потужної вентиляції), так і на відкритих майданчиках.

21.10.2021

Сервісне обслуговування вилочних навантажувачів по Україні

Компанія "Склад Плюс" надає всі види робіт по проведенню термінових і капітальних ремонтів, а також планових ТО складської вантажопідйомної самохідної техніки, зокрема вилкових автонавантажувачів. Адже своєчасне технічне обслуговування навантажувача, відповідно до встановленого регламентом - це гарантія тривалої та безаварійної експлуатації техніки.

13.10.2021

Палетні стелажі в Україні

Фронтальні палетні стелажі дозволяють ефективно використовувати приміщення складу, розподільного центру або виробничої дільниці. Вони призначені для зберігання продукції на піддонах (палетах), які можна розміщувати в кілька ярусів, при цьому навантаження на нижні палети з вантажем відсутня.

07.10.2021

Електроштабелер б/в особливості, види і сфери застосування

Електроштабелер - особливий вид вантажно-транспортної техніки, яка призначена для застосування всередині приміщень для підйому-опускання вантажів, а також їх переміщень в межах складського приміщення з подальшою установкою на яруси стелажних систем. Відмінними рисами даної спецтехніки є компактні розміри, хороша маневреність, продуктивність і високий ступінь безпеки.

сторінки | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі