/
Статті
10.02.2020

Металеві стелажі б/в від Склад Плюс - поєднання якості, функціональності і доступної ціни

Компанія "Склад Плюс" реалізує в Україні складські стелажі б/в в широкому асортименті. За своєю функціональністю, надійності і зовнішньому вигляду вони практично не поступаються новим конструкціям, а ось вартість їх набагато нижче.

28.12.2019

Візок платформений надійна конструкція українського виробництва

Візок платформний - це невід'ємний вид складського обладнання, який можна зустріти практично у всіх галузях народного господарства. Компанія "Склад Плюс" пропонує купити в Києві та інших містах України, транспортувальне обладнання власного виробництва. Це доступна ціна, безпосередньо від виробника, тривалий термін гарантії, і найкомфортніші умови співробітництва (техніка завжди є в наявності, оперативність обслуговування, вибір способу оплати, на сайті є фото і вся необхідна інформація на кожну ...

28.12.2019

Рокла: застосування, вибір, придбання

Підприємство "Склад Плюс" пропонує своїм клієнтам великий вибір технічних рішень, що дозволяють оптимізувати процеси внутрішнього переміщення вантажів на об'єктах замовника. Рокла - це гідравлічний візок, яка характеризується високою ефективністю роботи з палетованих вантажами.

28.12.2019

Електроштабелер, опис та особливості застосування

Электроштабелер — это оптимальный выбор складского оборудования для работы с большими грузами. Такая техника подойдет для склада, гипермаркета, производственного цеха, строительного участка, которые отличаются высокой загруженностью и интенсивностью работы. В Украине купить электрический штабелер надежного бренда, по вполне доступной цене можно на сайте компании "Склад Плюс".

28.12.2019

Вантажно-розвантажувальні роботи: види і особливості використання

Сучасне складське господарство неможливо уявити без автоматизованих технічних засобів і обладнання. Грамотно підібрана навантажувальна складська техніка є «мірилом» оперативності та якості обробки вантажів. Чим більше підприємство - тим ширший набір техніки використовується. Але основними є кілька видів, про них піде мова нижче.

28.12.2019

Як вибрати бувший у вжитку навантажувач? Поради від Склад Плюс

Вантажно-розвантажувальні роботи суттєво оптимізують процес виконання складських робіт. Однак, найчастіше, придбання нових машин економічно недоцільно, набагато вигідніше і практичніше придбати для складу навантажувачі, які раніше експлуатувалися. При їх купівлі слід враховувати ті ж параметри, що і при виборі нового агрегату - тип обладнання (на бензині, дизпаливі, електричний або гідравлічний навантажувач), максимальна вантажопідйомність, особливості конструкції щогли, довжина вил, особливості ...

15.12.2019

Палетні стелажі в Україні, особливості та різновиди

Палетні стелажі призначені для систематизованого розміщення продукції, розміщеної на піддонах. Їх використання допомагає максимально ефективно використовувати простір приміщення, і розміщувати великі обсяги товару на обмеженій площі складу, торгового залу або виробничого цеху. У Києві купити такі металеві конструкції для складу нові і б/в пропонує компанія "Склад Плюс".

18.11.2019

Штабелер ручний - конструкція і особливості використання

Штабелер ручний - це різновид гідравлічної вантажно-розвантажувальної техніки. Застосовується для переміщення і підйому палетованих вантажів і подальшого їх розміщення на різних ярусах складських стелажів. На сайті підприємства "Склад Плюс", даний вид техніки представлений продукцією відомого і перевіреного виробника КНР.