Головна /
Статті
сторінки | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
16.02.2022

Гігієнічні пластикові піддони для особливих умов

На підприємствах харчової промисловості та фармацевтичної галузі діють особливі санітарно-гігієнічні норми та вимоги. Вони стосуються і тари, що використовується. Зокрема вона повинна мати висновок санітарно-гігієнічної експертизи. При цьому важливо враховувати, що гігієнічний пластиковий піддон із вторинної сировини може бути дозволений для застосування її в цих сферах діяльності без прямого контакту з невпакованою продукцією. Але ще є пластикові палети, при використанні яких допускається безпо ...

10.02.2022

Ремонт навантажувачів, всі види та планові ТО в сервісному центрі "Склад ПЛЮС"

Робочий стан складської техніки є найважливішою умовою ефективної діяльності будь-якого підприємства, де регулярно проводиться навантаження/вивантаження товарів, транспортування та розміщення готової продукції на ярусах стелажних систем. Тому послуга ремонт навантажувачів є досить поширеною та затребуваною. Незважаючи на свою надійність, вилкові навантажувачі, як і будь-яка інша техніка, що працює в умовах високих навантажень, вимагає регулярного технічного обслуговування.

04.02.2022

Палетні стелажі існуючі види та особливості конструкції

Зберігання продукції на піддонах має низку важливих переваг. Щоб реалізувати цей спосіб розміщення товару, потрібно використовувати металеві палетні стелажі різних видів. Це дозволить максимально раціонально використовувати площу та висоту приміщення, а також спростити та прискорити процеси проведення робіт із завантаження/вивантаження та розміщення продукції, а також її відбору за накладними. Усе це позитивно відіграє на продуктивності роботи всього підприємства.

27.01.2022

Електроштабелери б/в для ефективної роботи вашого підприємства

«Склад Плюс» постачає вживане надійне самохідне обладнання для складу, для швидкого виконання навантаження-вивантаження товару та транспортування різних видів продукції. Одним з найпопулярніших і найпоширеніших з них є електроштабелер б/в. Ми постачаємо техніку відомих виробників зі світовим ім'ям, що пройшла діагностику та тестування, кожна одиниця має гарантію на роботу.

20.01.2022

Гідравлічний візок принцип роботи та особливості конструкції

Вилковий візок рокла вперше був випущений підприємством "Rocla" (Фінляндія), у 50-х роках минулого століття. Дуже швидко підприємство стає відомим на весь світ, а його продукція успішно експортується до багатьох країн. Пізніше виробництво складської техніки даного типу освоюють ще багато компаній. Але досягти оптимального поєднання доступної ціни з високою якістю та надійністю вдалося далеко не всім. Тому, плануючи купити гідравлічний візок, слід обов'язково звертати увагу на бренд виробника, як ...

13.01.2022

Пластикові палети та їх застосування

За останні 10 років пластикові палети впевнено витісняють із ринку дерев'яні аналоги. Це пояснюється їх практичністю, надійністю та високим ступенем безпеки експлуатації. В Україні купити пластикову тару виробництва ЄС, що відповідає всім міжнародним стандартам якості, та за цілком доступними цінами можна на сайті "Склад Плюс".

16.12.2021

Річтрак, застосування, параметри вибору, особливості покупки в Склад Плюс.

Річтрак - це оптимальне рішення для роботи у великих виробничих цехах, складах з інтенсивним вантажообігом - скрізь, де потрібне підйом-опускання вантажів та розміщення на різних ярусах високих стелажних конструкцій (вище 6-ти метрів). Ця техніка може піднімати досить важкі вантажі (до 2,5 тонни) на висоту до 12 метрів. "Склад Плюс" пропонує своїм клієнтам скористатися вигідною пропозицією - купівля річ траку б/у за невисокою ціною.

02.12.2021

Пластикові піддони (палети): випробування на міцність

Деякі компанії насторожено ставляться до пластикових палет, побоюючись, що пластик може тріснути, луснути, відколотися. Такі неприємності можуть трапитись при використанні для виробництва поліетилену високої щільності (низького тиску) HDPE, який відрізняється низькою ціною, але при цьому не може похвалитися довговічністю - він крихкий. Пластик від пластику різниться! На відео представлений один із піддонів нашого асортименту (модель P17), який виготовлений із сировини, що отримується техноло ...

25.11.2021

Оперативне обслуговування вилкового навантажувача в Україні.

Компанія "Склад Плюс" приділяє велике значення підтримці вантажно-розвантажувальної техніки своїх клієнтів у робочому стані. Для цього фахівці підприємства здійснюють обслуговування вилкового навантажувача практично будь-яких виробників. Роботи проводяться у точній відповідності до рекомендацій зазначених у технічному паспорті.

18.11.2021

Стелажі для палет б/в, особливості вибору та покупки в «Склад Плюс»

Стелажі металеві бв завжди мають великий попит. Це обумовлено їхньою високою якістю і набагато меншою ціною, ніж нові стелажні системи. Сьогодні купити складські стелажі для палет б/в у Дніпрі, Києві, Одесі, Харкові та інших містах України можна в компанії "Склад Плюс" - це зручно, вигідно та максимально оперативно.

сторінки | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі