/
Статті
19.01.2021

Пластикові піддони - особливості асортименту і переваги використання

Пластикові піддони, своєю популярністю і затребуваністю багато в чому зобов'язані аналогічній дерев'яній тарі, яка використовується в багатьох сферах діяльності вже протягом багатьох десятиліть. Але завдяки стрімкому розвитку хімічної промисловості, за останні роки з'явилася велика кількість полімерних матеріалів, які за своїми характеристиками перевершують натуральні матеріали і деревину, в тому числі. Зокрема, для виробництва пластикових піддонів, представлених в каталозі "Склад Плюс", викорис ...

24.12.2020

Сервіс з ремонту й технічного обслуговування навантажувачів в Україні

Ремонт навантажувачів і вчасне ТО - найважливіші складові довговічної роботи вантажно-транспортної техніки. В Україні повний комплекс послуг з технічного обслуговування навантажувачів можна замовити в "Склад Плюс".

31.07.2020

Палетні стелажі набивні особливості конструкції і використання

Набивні (або в'їзні) палетні стелажі являють собою особливу конструкцію без проходів між рядами. Тут вантажна техніка (навантажувачі, штабелери, річтраки) заїжджає всередину конструкції. Завдяки цьому вдається максимально ефективно задіяти корисну площу складського приміщення. У Києві купити такі металеві стелажі можна на сайті компанії "Склад Плюс". Тут представлений великий асортимент техніки та обладнання для складу, як нової, так і б/в, від вітчизняних і зарубіжних виробників. Конструкційні ...

24.07.2020

Вибираємо пластикові піддони правильно

На сучасному ринку пластмасова тара представлена в досить великому і різноманітному асортименті. Але не вся вона однакової якості і має своє призначення і сфери застосування. Розібратися в питанні, як правильно вибрати пластикові піддони, допоможуть кваліфіковані фахівці компанії "Склад Плюс", яка вже кілька років займає в Україні лідируючі позиції в сфері поставок різного обладнання для складу.

10.07.2020

Рохла для складу, краща пропозиція від "Склад Плюс

Підприємство "Склад Плюс" реалізує в Україні одну з найпоширеніших видів складських візків, які використовуються для зручної та безпечної транспортування вантажів на піддонах - рохла. Характеризується така техніка для складу високою продуктивністю, надійністю і легкістю управління, і вже давно стала звичним оснащенням виробничих цехів, складів, логістичних комплексів, торгових об'єктів. Це обумовлено практичністю і доступністю гідравлічного візка, а також його функціональністю і легкістю управлі ...

03.07.2020

Палетні стелажі б/в, особливості покупки в Склад Плюс

Палетні стелажі б/в - це відмінний вибір для будь-якого складу. В Україні купити такі металеві конструкції високої якості і з гарантією можна в компанії Склад Плюс. Це вигідно економічно, а також займає мінімум часу.

22.06.2020

Візок вантажний від Склад Плюс - виробництво і продаж

Візок вантажний застосовується практично у всіх сферах діяльності, де потрібно перевезення різних вантажів. В основному це промислові підприємства, складські комплекси, майстерні, торгові організації, підприємства ЖКГ, ринки і сфера побутового обслуговування. В Україні надійним підприємством в області виробництва ручних візків є Склад Плюс.

12.06.2020

Штабелер гідравлічний - надійна складська техніка від "Склад Плюс"

Штабелер гідравлічний - це високонадійна і практична складська техніка, яка застосовується для розвантаження/завантаження піддонів з різними видами продукції і укладання їх на різні яруси палетних стелажних систем або штабелювання на підлозі. На сайті підприємства "Склад Плюс" обладнання для транспортування вантажів даного типу, представлено надійної продукцією, що зарекомендувала себе багаторічної безперебійною роботою. Для управління такою технікою, спеціального навчання не потрібно, завдяки ...

05.06.2020

Піддон пластиковий для оптимізації зберігання та доставки товару

Однією з найважливіших завдань підприємницької діяльності є своєчасна доставка товару і його зберігання. Тому важливу роль тут відіграє використання якісної і надійної тари. Одним з найбільш її поширених видів є складський піддон.

29.05.2020

Фронтальні палетні стелажі для багатоярусного зберігання вантажів

Для оптимізації роботи складських комплексів, промислових підприємств, логістичних компаній і торгових об'єктів застосовують стелажні конструкції різних типів. Найпоширенішими і затребуваними є фронтальні палетні стелажі призначені для багатоярусного розміщення вантажу, упакованого на піддони. Підприємство "Склад Плюс" виробляє і реалізує металеві стелажні системи всіх видів, які повністю відповідають всім міжнародним стандартам і внутрішнім ДСТУ що підтверджено відповідною документацією та серт ...

08.05.2020

Рокла від Склад Плюс для оптимізації робочих процесів

Рокла вважається найбільш популярним видом складської підйомно-транспортувальної техніки, яку використовують на промислових підприємствах, складах, логістичних комплексах, торгових об'єктах, на будівельних майданчиках, тобто скрізь де потрібно переміщати вантажі на піддонах і тарі з палетною основою. Призначена для підйому вантажів на висоту до 200 мм, і їх переміщення. Характеризується універсальністю, хорошими експлуатаційними характеристиками і широким спектром застосування.

30.04.2020

Гігієнічні пластикові піддони, унікальні особливості в умовах пандемії короновіруса Covid-19

Гігієнічні пластикові піддони застосовують у багатьох сферах діяльності. В першу чергу, це підприємства харчової промисловості та фармацевтичної галузі, по-друге, складські комплекси і торгові об'єкти, по-третє, логістичні компанії, а також установи та підприємства, де діють особливі санітарно-гігієнічні вимоги. Однак, в даний момент під час світової пандемії короновіруса Covid-19 гігієнічність тари стала актуальною у всіх сферах життєдіяльності людини.

24.04.2020

Пластикові піддони, вибір і покупка в "Склад Плюс"

Компанія "Склад Плюс" пропонує купити пластиковий піддон європейського виробника в асортименті, за найвигіднішими цінами і з доставкою в будь-яке місто і населений пункт України. На сайті представлено безліч моделей, які розрізняються за багатьма характеристиками.

10.04.2020

Палетні стелажі - оптимальне поєднання доступності, практичності, універсальності

Палетні стелажі відмінно поєднують в собі простоту і надійність конструкції, універсальність і практичність, доступну ціну і тривалий термін експлуатації. Підприємство "Склад Плюс" багато років успішно розвиває напрямок з проектування, виробництва і продажу різних стелажних конструкцій, а також складської техніки і устаткування. Висока якість продукції обумовлено застосуванням найсучасніших роботизованих технологій, високою кваліфікацією співробітників і використанням якісних матеріалів.

10.02.2020

Металеві стелажі б/в від Склад Плюс - поєднання якості, функціональності і доступної ціни

Компанія "Склад Плюс" реалізує в Україні складські стелажі б/в в широкому асортименті. За своєю функціональністю, надійності і зовнішньому вигляду вони практично не поступаються новим конструкціям, а ось вартість їх набагато нижче.

28.12.2019

Візок платформений надійна конструкція українського виробництва

Візок платформний - це невід'ємний вид складського обладнання, який можна зустріти практично у всіх галузях народного господарства. Компанія "Склад Плюс" пропонує купити в Києві та інших містах України, транспортувальне обладнання власного виробництва. Це доступна ціна, безпосередньо від виробника, тривалий термін гарантії, і найкомфортніші умови співробітництва (техніка завжди є в наявності, оперативність обслуговування, вибір способу оплати, на сайті є фото і вся необхідна інформація на кожну ...

28.12.2019

Рокла: застосування, вибір, придбання

Підприємство "Склад Плюс" пропонує своїм клієнтам великий вибір технічних рішень, що дозволяють оптимізувати процеси внутрішнього переміщення вантажів на об'єктах замовника. Рокла - це гідравлічний візок, яка характеризується високою ефективністю роботи з палетованих вантажами.

28.12.2019

Електроштабелер, опис та особливості застосування

Электроштабелер — это оптимальный выбор складского оборудования для работы с большими грузами. Такая техника подойдет для склада, гипермаркета, производственного цеха, строительного участка, которые отличаются высокой загруженностью и интенсивностью работы. В Украине купить электрический штабелер надежного бренда, по вполне доступной цене можно на сайте компании "Склад Плюс".

28.12.2019

Вантажно-розвантажувальні роботи: види і особливості використання

Сучасне складське господарство неможливо уявити без автоматизованих технічних засобів і обладнання. Грамотно підібрана навантажувальна складська техніка є «мірилом» оперативності та якості обробки вантажів. Чим більше підприємство - тим ширший набір техніки використовується. Але основними є кілька видів, про них піде мова нижче.

28.12.2019

Як вибрати бувший у вжитку навантажувач? Поради від Склад Плюс

Вантажно-розвантажувальні роботи суттєво оптимізують процес виконання складських робіт. Однак, найчастіше, придбання нових машин економічно недоцільно, набагато вигідніше і практичніше придбати для складу навантажувачі, які раніше експлуатувалися. При їх купівлі слід враховувати ті ж параметри, що і при виборі нового агрегату - тип обладнання (на бензині, дизпаливі, електричний або гідравлічний навантажувач), максимальна вантажопідйомність, особливості конструкції щогли, довжина вил, особливості ...

15.12.2019

Палетні стелажі в Україні, особливості та різновиди

Палетні стелажі призначені для систематизованого розміщення продукції, розміщеної на піддонах. Їх використання допомагає максимально ефективно використовувати простір приміщення, і розміщувати великі обсяги товару на обмеженій площі складу, торгового залу або виробничого цеху. У Києві купити такі металеві конструкції для складу нові і б/в пропонує компанія "Склад Плюс".

18.11.2019

Штабелер ручний - конструкція і особливості використання

Штабелер ручний - це різновид гідравлічної вантажно-розвантажувальної техніки. Застосовується для переміщення і підйому палетованих вантажів і подальшого їх розміщення на різних ярусах складських стелажів. На сайті підприємства "Склад Плюс", даний вид техніки представлений продукцією відомого і перевіреного виробника КНР.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі