/
 /
 /
Поличкові стелажі

Поличкові стелажі для архіву або складу - актуальна інформація для покупки

Поличні стелажі, полка стелаж для складу та архіву купити за ціною виробника, фото 1

Оформити запит онлайн

Поличні стелажі, приклад виробництва, фото 1
Поличні стелажі, приклад виробництва, фото 2
Поличні стелажі, приклад виробництва, фото 3
Поличні стелажі, приклад виробництва, фото 4

Поличкові стелажі – призначення та загальна інформація

Найпоширенішим видом стелажів вважаються поличні стелажі. Вони зустрічаються абсолютно у всіх сферах діяльності. Застосовуються поличні стелажі для складу, магазину, розподільних центрів, для офісів та архівів, аптек, для СТО і майстерень, для побутових і господарських потреб. Вони дозволяють організувати зберігання вантажів на полицях, що дуже зручно для ручної обробки. Вантажем може виступати абсолютно різні поодинокі предмети, товари в ящиках і коробках, рулони та інше. Широкий діапазон навантажень і естетичний зовнішній вигляд дозволяє купити полки стелажі як для промислових завдань, так і для побутових потреб, а різні висоти дозволяють адаптувати конструкції під будь-які приміщення.

Конфігурація

Поличкові металеві стелажі від компанії «СКЛАД ПЛЮС» поділяють за несучим навантаженням на дві категорії: для легких навантажень і для важких вантажів.

Обладнання для легких вантажів дозволяє зберігати вантаж вагою до 200 кг на одній полиці і загальним навантаженням на секцію до 1000 кг. Спеціальна зручна конструкція, що заснована на системі зачепів, дозволяє здійснювати швидкий монтаж, а існуюча можливість переставляти полиці по висоті при необхідності, дозволяє адаптувати міжполичкову відстань під різні висоти вантажу. Широкий діапазон можливих розмірів виробів для легких вантажів дозволяє задовольнити поставлені завдання. А можливість вибору покриття металевих частин конструкції (полімерне порошкове фарбування елементів або гальванічне покриття цинком) дозволяє гармонійно вписати їх в будь-яке приміщення, будь то звичайне складське приміщення, архів, або торговий зал магазину. Рекомендується замовити поликові стелажі для складу, організації архіву, магазину, підсобних приміщень, комор тощо.

Системи зберігання для важких вантажів дозволяють зберігати вантажі масою до 400 кг. на одній полиці, і до 2000 кг на секції. Вони також мають широкий діапазон висот і навантажень, естетичним виглядом і надійністю експлуатації. Нанесена перфорація дозволяє змінювати висоту комірки зберігання і адаптувати багаторівневу конструкцію під габарити вантажу, а спеціально розроблена система швидкого монтажу, дозволяє витрачати мінімум часу на монтаж-демонтаж. Конструкція полиць для важких вантажів набагато потужніша легких стелажів і оснащена додатковими елементами, що забезпечують жорсткість, стійкість, і несучу здатність. Завдяки таким характеристикам рекомендується купити ці поличні стелажі металеві для складу, розподільних центрів, підприємств оптової торгівлі, виробничих, сервісних підприємств і ін.

Конструкція, основні та додаткові елементи

Залежно від навантажувальних характеристик, кількість і вид комплектуючих обладнання для зберігання може варіюватися, відповідно, встановлюється різна ціна. Однак, основні елементи незмінні, ними виступають: вертикальні несучі елементи (стійки або рами), горизонтальні несучі елементи (полиці, траверси), опори стійок, додаткові розкоси (в залежності від навантажувальних характеристик) і додаткові аксесуари (роздільники і обмежувачі).

У легкому типі обладнання, в залежності від необхідних навантажень, конструктивні особливості відрізняються. При навантаженнях до 130 кг, вертикальними несучими компонентами виступають стійки (для однієї секції 4 шт.), А горизонтальними - полки, які інтегруються зі стійками за допомогою виступаючих елементів - зачепів. Такий вид монтажу називають «безболтовий». При навантаженнях понад 130 кг, стійки (4 шт.) об'єднуються за допомогою траверс, поверх яких встановлюються полки.

У важкому типі використовуються більш металоємні компоненти, тому ціна на них вище. Вертикальною несучою ланкою виступає рама, яка складається з двох стійок, об'єднаних між собою металевими діагональними і горизонтальними ланками. Горизонтальним несучим компонентом є траверса, яка інтегрується з рамою за допомогою виступаючих елементів-зачепів. Полку укладається безпосередньо зверху на траверсу.

Полиці можуть бути виготовлені зі сталі (пофарбованої або оцинкованої) або шліфованого ДСП. Найестетичнішим, але і дорогим варіантом є полка, що пофарбована порошковою емаллю. Найбільш економічним варіантом вважається виконання з шліфованого ДСП. Оцинкована полиця є компромісом між ціною і зовнішнім виглядом. Варто відзначити, що різні матеріали і покриття абсолютно не впливають на функціональні і технічні характеристики стелажу, це швидше за все справа смаку, гаманця і специфічних вимог.

Додаткові елементи поставляються опційно при наявності потреби у Замовника. Роздільники полиць дозволяють організувати площину зберігання під різні дрібні товари і предмети, що робить максимально швидким візуальне їх визначення, і просту і зручну обробку. Обмежувачі служать для перешкоджання можливого випадання вантажу.

Порядок замовлення та монтаж

Стелаж металевий поличковий має просту конструкцію, що дозволяє будь-якій людині за допомогою пари простих інструментів зібрати конструкцію. Як показує наш досвід при невеликих обсягах, Клієнти найчастіше здійснюють монтаж власними силами. Однак при наявності великих обсягів, наші Клієнти вважають за краще скористатися послугами монтажної бригади нашої компанії. Тривалий досвід роботи наших фахівців, який обчислюється роками, довів процес складання до автоматизму. Так, наша монтажна бригада здійснює складання стелажів за один день, при тому що клієнту треба було б час на таку роботу в багато разів довше.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі