/
 /
Умови повернення

Умови повернення

1. Обмін і повернення товару належної якості

1.1. Коли придбаний Товар, не задовольняє Покупця за кольором, габаритами, конфігурацією або іншим факторам, або відсутня можливость використовувати його за своїм прямим призначенням, то Покупець може замінити його на аналогічний продукт належної якості. Це може бути зроблено тільки в установлений чинним законодавством термін. Покупець має законне право повернути придбаний в Інтернет магазині Товар, у встановлений законом термін - 14 робочих днів, з моменту покупки. При цьому Товар не повинен бути у вжитку, мати товарний вигляд, всі ярлики, пломби, упаковку, супровідні документи, видані Інтернет магазином при отриманні Товару, а також зберегти свої споживчі властивості.

1.2. Повернення товару Покупцем здійснюється в оригінальній упаковці, в якій він або його відповідальний представник отримував Товар що повертається.

1.3. Повернення або обмін Товару, який був поставлений на умовах самовивозу силами та за рахунок Покупця зі складу Інтернет-магазину здійснюється в Офісі обслуговування клієнтів Інтернет-магазину (адреса: вул. Бориспільська, 7, офіс 306, м Київ, 02099), або на складі Інтернет-магазину (вул. Бориспільська, 7, м Київ).

1.4. Повернення або обмін Товару, який був поставлений на умовах самовивозу силами та за рахунок Покупця з відділення ТОВ «Нова Пошта» або ТОВ «Делівері», здійснюється шляхом доставки Товару силами та за рахунок Покупця на склад Інтернет-магазину (вул. Бориспільська, 7, м Київ) будь яким зручним способом для Покупця.

1.5. Повернення або обмін Товару, який був поставлений на умовах доставки на адресу, здійснюється шляхом доставки Товару силами та за рахунок Покупця на склад Інтернет-магазину (вул. Бориспільська, 7, м Київ) будь яким зручним способом для Покупця.

1.6. При зверненні Покупця до Інтернет-магазину із вимогою про обмін Товару належної якості на інший аналогічний Товар, а в Інтернет-магазині не буде у наявності необхідного Покупцю Товару, Покупець має право:

1.6.1. Обміняти придбаний Товар на аналогічний при надходженні його на склад Інтернет-магазину. Про факт надходження аналогічного Товару Інтернет-магазин негайно сповістить Покупця будь яким зручним для Покупця способом (телефон, e-mail, месенджер).

1.6.2. Обміняти придбаний Товар на будь який інший Товар з відповідним перерахуванням вартості;

1.6.3. Розірвати Договір публічної оферти згідно умов припинення публічної оферти.

1.7. Обмін Товару або його повернення з отриманням сплачених грошових коштів здійснюється Інтернет-магазином при наявності у Покупця: повного комплекту документів, виданого Покупцю при поставці Товару; документа, що підтверджує купівлю Товару; документа, що підтверджує особу Покупця; листа-заяви на обмін або повернення Товару та повернення грошових коштів.

1.8. Повернення грошових коштів Покупцю здійснюється Інтернет-магазином тим самим способом, що був обраний Покупцем при оплаті Товару у строк, що не перевищує 10 (десять) банківських днів з дати виконання Покупцем п.1.7. Обміну та повернення Товару належної якості.

2. Обмін та повернення Товару неналежної якості

2.1. Якщо Інтернет-магазин в гарантійний період отримує від Покупця письмове повідомлення про виявленні в гарантійний термін дефекти, він зобов’язаний за свій рахунок усунути дефекти Товару або змінити Товар (його частину) протягом 20 календарних днів, з дати отримання від Покупця переліку документів зг.п.2.5.

2.2. У разі відсутності на складі Інтернет-магазину Товару (його частини) для виконання заміни, Інтернет-магазин зобов’язується поставити такий Товар та замінити його Покупцю в строк що не перевищує 2 (два) місяці з дати отримання від Покупця переліку документів зг. п.2.5 Умов повернення.

2.3. При заміні Товару неналежної якості на аналогічний Товар тієї ж моделі, марки, виробника – перерахунок вартості не здійснюється, навіть якщо ціна Товару збільшилась порівняно з ціною, яка була дійсна на момент оплати.

2.4. При заміні Товару неналежної якості на такий же Товар іншої моделі та/або марки та/або виробника здійснюється перерахунок вартості наступним чином:
2.4.1. Якщо ціна нового Товару більша ніж ціна Товару неналежної якості, перерахунок здійснюється на момент обміну;

2.4.2. Якщо ціна нового Товару нижча ніж ціна Товару неналежної якості, перерахунок здійснюється на момент купівлі Товару неналежної якості.

2.5. Перелік документів від клієнта для обміну та повернення Товару неналежної якості: повний комплект документів виданого Покупцю при поставці Товару; документ, що підтверджує купівлю Товару; документ, що підтверджує особу Покупця; лист-заява про обмін або повернення Товару неналежної якості.

2.6. Час перебування Товару на гарантійному ремонті продовжує загальний гарантійний строк, зазначений при купівлі Товару.

2.7. У разі заміни Товару неналежної якості на Товар, що відповідає умовам Договору публічної оферти, гарантійний строк на нього починає спливати з моменту такої заміни.

2.8. У разі, якщо дефекти Товару виникли внаслідок порушення Покупцем правил експлуатації або зберігання Товару – вимоги Покупця щодо повернення Товару не підлягають задоволенню, підставою для відмови виступає висновок експерта.

2.9. Для товарів, що були у вжитку, і товарів на які Інтернет-магазин не надавав Покупцю будь-яку гарантії, після приймання Товару по кількості та якості претензії від Покупця не приймаються та не розглядаються.

2.10. Для великогабаритних товарів або товарів з вагою, що перевищує 5 кг, доставка до Інтернет-магазина та повернення або обмін Покупцеві здійснюється силами та за рахунок Інтернет-магазину.

2.11. При неможливості Інтернет-магазином здійснити усунення дефектів Товару або заміну Товару (його частини), Покупцю пропонується розірвати договір, та отримати сплачені кошти за Товар неналежної якості. В такому випадку Товар неналежної якості повертається Покупцем Інтернет-магазину. Повернення грошових коштів Покупцю здійснюється Інтернет-магазином тим самим способом, що був обраний Покупцем при оплаті Товару у строк що не перевищує 10 (десять) банківських днів з дати надання Покупцем документів передбачених п.2.5. Умов повернення та фактичної передачі Товару неналежної якості до інтернет-магазину.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі