Стелажі / Вантажна техніка / Промислові колеса

Складська техніка, складське обладнання та інші ефективні рішення для складу від компанії «Склад Плюс»

Компанія «Склад Плюс» – експерт щодо вирішення завдань, пов’язаних з організацією складського господарства. Спеціалізуючись в напрямку «Складська техніка, обладнання», ми пропонуємо комплексні ефективні і доступні рішення, які дозволяють оптимізувати і здешевити вантажно-розвантажувальні роботи і транспортні операції.

Зручна, інтуїтивно зрозуміла навігація сайту допоможе Вам швидко знайти потрібне обладнання, техніку для складу. З огляду на те, що обладнання і техніка безпосередньо впливають на ефективність роботи Вашої компанії, наші досвідчені фахівці готові проконсультувати з питань їх вибору, придбання і експлуатації. Ознайомтесь з нашими цінами і виберіть продукцію, яка відповідає Вашим потребам. Для зручності користування наш каталог включає кілька розділів.

 

«Стелажі»

В даному розділі пропонуються різні види і моделі систем зберігання вантажу. Він містить максимум корисної інформації – характеристик, опису, рад по використанню. Тому відвідувачі, охочі купити стелажі, обов’язково знайдуть оптимальне рішення відповідно до своїх завдань.

 

«Гідравлічна техніка»

Тут представлений каталог продукції для клієнтів, яким необхідно купити устаткування і техніку для складу, пов’язану з виконанням вантажно-розвантажувальних, транспортувальних робіт, і штабелювання. Цей розділ допоможе Вам підібрати і купити техніку, обладнання для складу як автоматизовану, так і механічну (гідравлічна рокла і штабелер для складу). У кожного виду техніки є свої переваги. Наприклад, ціна на складську техніку ручного типу більш доступна. Таке обладнання не залежить від наявності палива і електроживлення. У той же час, автоматизовані пристрої дозволяють значно спростити і прискорити навіть найскладніші операції. Але і ціни на складську техніку з автоматизованими механізмами вище.

 

«Промислові колеса»

Не завжди потрібно замовити нову складську техніку. Іноді досить підібрати якісні комплектуючі, які поліпшать роботу наявної на складі обладнання. До таких комплектуючих відносять колеса – основний елемент ходової системи складських пересувних механізмів. В асортименті представлені колеса, які можуть використовуватися в різних сферах промисловості. Є моделі, які допускаються для експлуатації в пекарнях і інших підприємствах харчопрому. Також Ви можете знайти колеса, стійкі до низькотемпературних режимів, високих навантажень, тривалої експлуатації на відкритому повітрі.

 

«Пластикова тара»

У нашій компанії Ви можете замовити складське устаткування, техніку для складу, а також допоміжні пристрої, що забезпечують ефективне збереження і переміщення різних типів вантажів. В тому числі, пластикову тару різних видів – палети, ящики та інше.

 

«Ремонт складської техніки і обладнання»

Звичайно, ціна на складське обладнання досить висока. Тому потрібно строго дотримуватися правил експлуатації, а ремонт довіряти кваліфікованим фахівцям. Компетентні майстри нашої компанії готові виконати весь комплекс робіт, пов’язаних з ремонтом візків, штабелерів та іншої складської техніки.

 

Як виконати замовлення

Щоб замовити техніку та інше обладнання для складу, необхідно виконати всього кілька простих дій:

  • вивчити каталог продукції, ціни на техніку та складське обладнання;
  • вибрати прийнятні для себе варіанти;
  • зв’язатися з нашими фахівцями в телефонному режимі або за допомогою електронної пошти (контакти вказані на сайті);
  • уточнити Ваші запитання;
  • зробити остаточний вибір і виконати замовлення.

Величезний досвід роботи, сотні реалізованих замовлень, солідна клієнтська база – всі ці факти говорять про нашу компанію, як про надійного партнера. Переконайтеся в цьому особисто! Ми чекаємо вас!