/
 /
Викуп складського обладнання

Купимо б/в обладнання для складу: стелажі металеві, складська техніка

Підприємство "Склад Плюс" викуповує складське обладнання б/в в будь-якій кількості і різного його стану, а також надає повний спектр послуг з його демонтажу, вивезення, ремонту і подальшої реалізації. Замовити послуги компанії можна в будь-якому місті і населеному пункті України. Всі роботи виконуються максимально швидко, акуратно і якісно.

Кому і коли потрібен викуп обладнання для складу

Перепрофілювання основної сфери діяльності, проведення капітального ремонту, переїзд складського приміщення або підготовка його до здачі в оренду, завжди пов'язане з великими трудовими затратами. Дуже часто впоратися з більшістю завдань, силами самих працівників підприємства виявляється неможливо, тим більше, що в такому випадку, їм доведеться перемикатися від виконання своїх прямих обов'язків. Тому правильним рішенням буде звернутися до професійних фахівців.

Звернувшись в нашу компанію, можна замовити викуп складської техніки і обладнання для зберігання товарів на складі, наступних видів:

Крім цього, ми не тільки купимо, але і можемо самі демонтувати стелажі і вивезти зі складу.

Як відбувається співробітництво?

Щоб вигідно продати своє обладнання для складу потрібно зв'язатися з менеджерами "Склад Плюс" або залишити заявку на сайті. У найкоротші терміни приїде оцінювач і, на підставі нормативних документів, а також зовнішнього стану, терміну експлуатації, ступеня зносу і деяких інших факторів визначить ринкову вартість всього обсягу. Якщо озвучена ціна, влаштовує обидві сторони, то за бажанням Сторін складається договір, в якому прописуються всі умови угоди.

Крім покупки, ми пропонуємо послуги з обміну металевих стелажів та складської техніки, а також можемо взяти все це на реалізацію і допомогти швидко і вигідно продати. Ознайомитися з прикладами наших робіт можна на фото, розміщеному на сайті, а також прочитавши відгуки наших клієнтів. Заощаджуйте свій час і сили - звертайтеся до професіоналів. Наші фахівці мають великий досвід роботи, і ми готові купити будь-яке ваше складське обладнання та техніку за найкращими цінами.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі