/
 /
 /
Викуп складських стелажів

Необхідно швидко продати стелажі металеві б/в - зверніться в Склад Плюс

Викуп складських стелажів б/в за ринковими цінами, фото 1

Оформити запит онлайн

Компанія "Склад Плюс" викуповує складські стелажі б/в, по території всієї України, за реальними ринковими цінами. За тривалий час свій діяльності, наші фахівці змогли розробити дуже зручну і ефективну схему співпраці, завдяки якій всі угоди відбуваються максимально швидко і вигідно для клієнта. Також ми надаємо послуги з експертної оцінки обладнання, його демонтажу і вивезення. За бажанням замовника, ми можемо провести ремонт і передпродажну підготовку стелажних конструкцій, а також взяти їх на комісію.

Як ми працюємо?

Якщо у Вас запланований ремонт або переїзд складу, виробничого цеху, майстерні або їх переоснащення, і є необхідність швидко продати стелажі металеві б/в, звертайтеся на підприємство "Склад Плюс". Кваліфікований фахівець приїде на об'єкт, для виконання експертної оцінки обладнання. Це здійснюється з урахуванням наступних факторів:

Крім цього, обов'язково враховуються вимоги вантажопідйомності в нормативній документації, які пред'являються до різних видів стелажних систем, в залежності від умов їх використання та категорії продукції. Після узгодження вартості, за бажанням підписується договір, і гроші переводяться на рахунок продавця. При необхідності, наші працівниках все самі демонтують і вивезуть.

Що ми купуємо?

Звернувшись в "Склад Плюс" можна замовити викуп наступних видів стелажних конструкцій:

Крім цього, ми також готові купити складську техніку, або беремо її на реалізацію.

Перевагами співпраці з нашою компанією є:

  1. Оперативність обслуговування;
  2. Прозора політика ціноутворення;
  3. Широкий перелік послуг, що надаються (демонтаж, монтаж, вивезення та доставка, обмін, покупка, беремо на комісію);
  4. Велика база клієнтів;
  5. Консультаційна підтримка;
  6. Різні способи оплати.

З нами завжди можна домовитися - телефонуйте ми приїдемо і купимо все ваше обладнання для складу за найкращою ціною. Ознайомитися з прикладами робіт, а також побачити фото, можна на сайті підприємства.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі