/
 /
 /
Викуп складської техніки

Необхідно швидко продати складську техніку б/в - зверніться в Склад Плюс

Викуп складської техніки б/в за ринковими цінами, фото 1

Оформити запит онлайн

Компанія "Склад Плюс" здійснює викуп складської техніки б/в на території всієї України. Це оперативне рішення для бізнесу, що дозволяє в найкоротші терміни відновити свій парк техніки, а також позбутися від непотрібних або застарілих моделей. Оплата можлива різними способами за бажанням власника вживаного обладнання. Завдяки цьому, наші клієнти гарантовано отримують реальну ринкову ціну.

В яких випадках актуальна послуга?

Продаж обладнання для складу може знадобитися при зміні роду діяльності, якщо його ресурс вже повністю вичерпано або потрібно отримати "швидкі гроші", за рахунок реалізації незадіяних активів що простоюють, а також позбутися від постійних витрат на його ремонт і обслуговування.

Для вирішення всіх цих завдань, оптимальним варіантом буде звернення в "Склад Плюс", щоб швидко і вигідно продати незатребувану техніку б/в.

Етапи співпраці

Після оформлення заявки на викуп техніки для складу, виконується її оцінювання, і після узгодження всіх моментів, укладається договір. Потім проводиться повна оплата. При необхідності, наші співробітники можуть самостійно забрати її зі складу або виробничого цеху.

Ми завжди готові купити наступні види складської техніки:

Звернувшись в "Склад Плюс", ви отримуєте можливість продати, обміняти, здати на комісію, будь-яке своє обладнання для складу в найстислі терміни і за вигідними цінами.

Наші переваги

Співпраця з підприємством "Склад Плюс", в області продажу складського обладнання б/в має ряд важливих переваг:

  1. Законність всіх угод і повний юридичний супровід;
  2. Швидкість проведення оцінки, підписання договору і повний розрахунок;
  3. Широкий спектр послуг, що надаються (можемо не тільки купити, але і обміняти, зробити ремонт і передпродажну підготовку, взяти на реалізацію);
  4. Прозора політика формування ціни;
  5. Кваліфікована допомога наших консультантів;
  6. Працюємо по всій Україні.

Щоб оформити заявку на викуп обладнання або складської техніки, потрібно скористатися формою зворотного зв'язку, або зателефонувати менеджерам "Склад Плюс". Це дуже зручно, швидко, надійно і вигідно.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі