/
Новини
сторінки | 1 | 2 | 3 |
31.07.2020

Набивні стелажі для максимальної щільності складського зберігання

Набивні стелажі - це найкраще рішення для досягнення високої щільності зберігання товарів на піддонах на складах. Ефективність досягається за рахунок спеціальної конструкції, яка виключає наявність міжстелажних проходів, складська техніка що їх обслуговує заїжджає безпосереднього вглиб каналу зберігання. Цікавить детальна інформація? Переходьте в розділ сайту

24.07.2020

Підбір пластикових піддонів

Склад Плюс займає лідируючі позиції в Україні, в сфері поставок пластикових піддонів для вітчизняних підприємств. У каталозі компанії представлений широкий вибір продукції відомих виробників складської тари з полімерних матеріалів. Тут можна купити пластиковий піддон євростандарту, фінпаллету, напівпалету, які розрізняються не тільки своїми габаритними розмірами, а й багатьма іншими характеристиками. Докладніше в розділі

10.07.2020

Складська рохля

В "Склад Плюс" рохла представлена продукцією перевірених виробників (заводська збірка). Техніка відрізняється високою якістю надійністю і довговічністю. Її застосування дає можливість працювати з великими обсягами та вагами вантажів, безпечно переміщаючи з мінімальними фізичними зусиллями. Компанія має в своєму розпорядженні власний сервісний центр, оснащений професійним обладнанням.

03.07.2020

Палетні стелажі б/в – вигідне придбання

Компанія "Склад Плюс" пропонує купити палетні стелажі б/в за кращими цінами і гарантією якості. Кожна конструкція, перед продажем, попередньо пройшла випробування на міцність, відповідно до нормативних документів. Тому вони за своїми експлуатаційними характеристиками практично не поступаються новим, і можуть використовуватися у всіх сферах діяльності довгі роки.

22.06.2020

Виробництво і продаж вантажних візків

Візок вантажний від Склад Плюс має широкий спектр застосування і відрізняється високою надійністю, гарною функціональністю, практичністю. Таке поєднання характеристик, пояснюється ретельно продуманою конструкцією всіх моделей, а також застосуванням сучасних технологій, і використанням міцних матеріалів (сталевий лист, металева труба і пневматичні або суцільнолиті гумові колеса з надійними підшипниками).

12.06.2020

Зниження цін на штабелери

Увага! Зниження цін на ручні гідравлічні штабелери. Не опустіть можливість вигідної покупки!
Ручний штабелер від "Склад Плюс" - це поєднання надійності, практичності, функціональності, відмінною маневреності та доступної ціни. Основне призначення такої техніки - транспортування продукції і її розміщення на стелажних ярусах або штабелювання.
Ознайомтеся з модельним рядом і цінами в розділі сайту

05.06.2020

Пластикові піддони для зберігання і переміщення вантажів

Пластикові піддони - це особливий вид тари, який застосовують для транспортування, розміщення і зберігання різних вантажів. У каталозі представлені, як стандартні моделі, так і полегшені, гігієнічні, посилені, з бортиками, з різними типами поверхні і підстави і так далі. Вся тара сертифікована, і відповідає європейським стандартам якості.

29.05.2020

Фронтальні палетні стелажі

Компанія "Склад Плюс" спеціалізується на проектуванні, продажу та встановлення палетних стелажів в Україні. Багаторічний досвід роботи наших інженерів дозволяє підібрати найбільш відповідний тип системи зберігання в залежності від умов використання, особливостей розміщується продукції, обсягу складського приміщення і його планування, кількості SKU, специфіки складських операцій.
Довірте облаштування Вашого складу професіоналам!

08.05.2020

Гідравлічна рокла для підйому і переміщення вантажу на піддонах

Рокла - це ручний візок для складу з гідравлічним вузлом. Завдяки своїм конструкційним особливостям вона має цілу низку переваг, і використовується у всіх сферах діяльності, де є потреба в переміщенні вантажів упакованих на піддони і європалети. Детальна інформація в розділі далі

30.04.2020

Пластикові піддони - гігієнічна тара в умовах пандемії Covid-19

Гігієнічність пластикових піддонів включає цілий перелік характеристик, які іграютт вирішальну роль при покупці палет для виробничих ліній, складів готової продукції у фармацевтичній, агропродовольчої і харчової промисловості.
Також, особлива увага до гігієнічності тари стала приділятися у всіх сферах діяльності зараз, під час світової пандемії короновіруса Covid-19 ...сторінки | 1 | 2 | 3 |
Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі