/
 /
 /
Ремонт складської електричної техніки

Ремонт електроштабелера, річтрака, електро рокли від Склад Плюс - гарантія якості і оперативності

Ремонт ричтрака, електроштабелера, електро рокли в Києві і по всій Україні, фото 1

Оформити запит онлайн

Ремонт та вчасне ТО - запорука надійної та довгострокової експлуатації річтраку, електроштабелера, електророкли

Вантажопідйомна електротехніка, куди входять річтраки, електроштабелери, електро рокли широко застосовуються в торгових центрах, виробничих цехах, на складах, в харчовій і фармацевтичній галузях. Відмінними рисами такої самохідної техніки вважаються - висока продуктивність, безпека, надійність і легке управління. Її використання дозволяє переміщати досить важкі вантажі і розміщувати їх на різних ярусах стелажів, в тому числі і з високою щільністю їх установки. "Склад Плюс" виробляє ремонт річтрака, електро рокли і штабелера електричного, їх тестування та технічне обслуговування по всій Україні за доступними цінами і гарантією якості. Ми здійснюємо заміну зношених або несправних вузлів і деталей, мастила та інших витратних матеріалів, налаштування всіх систем і механізмів. Роботи виконуються висококваліфікованими майстрами, які мають великий досвід, і з використанням спеціалізованого обладнання та інструменту.

Ремонт річтрака, електророкли і електроштабелера в Склад Плюс, фото 1

Переваги ремонту та сервісного обслуговування складської електричної техніки в Склад Плюс

Своєчасне проходження планових ТО, з заміною що вийшли з ладу деталей і витратних матеріалів, а також професійний ремонт Електроштабелер, річ трака і електро рохля є необхідною умовою тривалої їх експлуатації, без погіршення технічних характеристик. Обслуговування складської техніки в нашій компанії має ряд важливих переваг.

Технічне обслуговування та ремонт річтрака, електророкли і електроштабелера в Склад Плюс, фото 2

Перелік заходів, що проводяться

Майстри сервісного центру, надають повний спектр послуг з усіх видів ТО і ремонту електророкли, річтрака, штабелера електричного наступних брендів - Цесаб (Cesab) - Італія, Атлет (ATLET), Бі Ті Швеція, Штиль (Still), Юнгхайнріх (Jungheinrich), Лінда (Linde) - Німеччина, Ялі (Yale), Катерпіллер (Caterpillar), Кларк (Clark), Хайстер (Hyster), Краун (CROWN) - США, Ніссан (Nissan), Коматсу (Komatsu), Мітсубісі (Mitsubishi), Тойота ( Toyota) - Японія і деяких інших. Звернувшись в нашу компанію можна замовити ремонт річтрака, і технічне обслуговування всіх вузлів і агрегатів вантажопідйомної спецтехніки з електроприводом.

Марки електричних штабелерів, річтраків, електро рокл, що ремонтуються, фото 3

Електричний двигун

Сюди входять - діагностика несправностей, демонтаж агрегату, його розбирання і чищення, проточка якорів, установка нових щіток, крильчатки, підшипників, ротора, проточка статора, перевірка надійності контактних з'єднань на клемній колодці, а також кабелю від мотору до контролера, збірка і монтаж на штатне місце.

Редуктор ходу

На електроштабелерах і річтраках, редуктори трансмісії виконані на основі інноваційних технологій машинобудування, і для їх ремонту та сервісу потрібне спеціальне обладнання та оснащення, зокрема гідро-прес для зняття зношеної шестерні і установки нової, яка запресовується із зусиллям 20 тонн. Планово-попереджувальний і терміновий ремонт редуктора ходу включає в себе заходи по заміні підшипників, шестерень головної пари, мастила, ремкомплекту.

Гідравлічна система

Комплекс послуг по обслуговуванню гідравліки при ремонті електроштабелера, річ трака, включає ремонт насосів-дозаторів, гідронасоса, гідростатики ГСТ, гідроциліндрів, гідророзподільників, гідростатичної трансмісії і гідравлічного двигуна, усунення течі, заміна сальників і фітингів.

Щогла

Часто при ремонті річтрака і іншого складського електрообладнання, потрібно регулювання роликів, і заміна зношених підшипників, а також сервісне обслуговування каретки.

Електрика і електроніка

Сервіс включає в себе тестування працездатності всіх елементів електричного кола, заміна несправних і перегорілих деталей, установка нового генератора і стартера. Основою системи управління вантажопідйомної електротехніки є схема живлення, що складається з дисплея, мікропроцесорів, датчиків, контролерів, електромагнітних контакторів, перемикачів та інших електронних компонентів, що забезпечують коректне автоматичне або напівавтоматичне управління мотором, а також всіма системами і механізмами електричної складської техніки.

Тягова акумуляторна батарея

Технічне обслуговування АКБ при ремонті річтраків, електророхл і штабелерів електричних, фахівцями підприємства проводиться з використанням спеціального обладнання - тестерів, ареометрів, розрядних пристроїв і мультиметрів. За допомогою яких здійснюється діагностика акумуляторних батарей і оцінка залишкової ємності на предмет ефективності їх подальшого використання. Для цього виконуються заміри номінальної напруги і сили струму, внутрішнього опору, часу зарядки і за скільки АКБ повністю розряджається. Якщо потрібно, фахівці проводять чистку контактів, перевстановлюють перемички і міняють окремі елементи і ящики.

Колеса і підвилочні (вантажні) ролики

Вони бувають різних видів і розрізняються габаритними розмірами, матеріалом виготовлення і своїми експлуатаційними властивостями. Ремонт штабелера електричного і електророхлі може включати заміну коліс і вантажних роликів, зазвичай потрібно при їх зносі, поломки або при зміні умов експлуатації. Наприклад, це можуть бути особливі вимоги до рівня шуму, певним температурним режимам, не маркості до покриття підлоги, стійкістю до впливу несприятливих зовнішніх чинників, агресивних середовищ, порізів, проколів та інших механічних пошкоджень.

Всі послуги з ремонту електророхлі, річтрака і самохідного штабелера і їх сервісного обслуговування надаються кваліфікованими майстрами, з обов'язковим наданням гарантії, на надані послуги та встановлені механізми і деталі.

Види ремонтів складської електричної техніки, що проводяться в Склад Плюс, фото 4

Види ТО, що виконуються майстрами компанії

Своєчасне проходження планового техобслуговування і виконання ремонту електро рокли або іншої складської електротехніки дозволяє виявляти несправності на ранніх стадіях, контролювати працездатність всіх вузлів і механізмів, а при необхідності ремонтувати їх або замінювати. Завдяки цьому можна значно продовжити термін служби складської електротехніки, і знизити витрати на її обслуговування. Майстри нашої компанії виконують всі види ремонту річтрака, електро штабелера і ТО, які розрізняються періодичність проведення та переліком заходів.

side-down ЕО - щоденне, здійснюється персоналом обслуговуючим машину перед кожною зміною;
side-down ТО1, ТО2 - планові, виконуються з певною періодичністю (відповідно до рекомендацій виробника) майстрами сервісного центру;
side-down СО - сезонне, проводять зазвичай навесні або восени, коли потрібно підготувати електротехніку до літнього або зимового сезону, в основному - це зміна одного типу мастила на інший, а також при необхідності заміни коліс і вантажних роликів.

Також певні заходи потрібні при консервації обладнання з електроприводом, і введення його в експлуатацію після тривалого зберігання.
Підприємство надає повний перелік послуг з ремонту річтраків, штабелерів електричних, електророкли і їх технічного обслуговування за демократичними цінами і довгостроковою гарантією.
Перелік робіт, що входять в різні види ТО відрізняється:

Комплекс заходів здійснюється відповідно до встановленого регламентом, і з установкою оригінальних запчастин і окремих вузлів.

Технічне обслуговування річтрака, електроштабелера, електро рокли, фото 5

Найпоширеніші несправності складської електричної техніки

З огляду на важкі умови експлуатації, а також високу інтенсивність роботи річтраків, штабелерів і електророхли, а також недотримання рекомендованих норм вантажопідйомності і швидкісних режимів, деякі вузли вантажопідйомного обладнання можуть передчасно виходити з ладу. У такому випадку потрібен ремонт електроштабелера, річтрака, електро рокли і заміна несправних деталей.
Залежно від робочого органу, найбільш поширеними проблемами є наступні.

Ремонт несправностей електро рокли, електроштабелера, річтрака в сервісному центрі Склад Плюс, фото 6

Порядок виконання ремонту і ТО

Замовити обслуговування і ремонт електроштабелерів, річ траків, електро рохлі в нашій компанії можна будь-яким зручним способом - за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті підприємства, по телефону, електронній пошті і особистому відвідуванні офісу. Порядок взаємодії з клієнтом здійснюється за наступною схемою.

1 Подача заявки і з'ясування потреб. Замовник описує проблему і яка послуга потрібна - ремонт або проведення планового ТО. На підставі отриманих даних виписується наряд-замовлення.
2 Проведення діагностики. Для цього сервісна бригада виїжджає за місцем знаходження обладнання і проводить його діагностику. Після чого майстер складає акт дефектовки.
3 Оформлення договору. Виконується після узгодження з клієнтом переліку необхідних заходів і всіх нюансів, включаючи вартість і терміни проведення ремонту штабелера електричного, річтрака або електро рокли.
4 Проведення робіт. Якщо дозволяють умови, то послуги надаються за місцем експлуатації техніки. Якщо такої можливості немає, то техніка або окремий її вузол доставляються в майстерню сервісного центру, де проводиться ремонт електророхлі.
5 Тестування. Після завершення ремонту, техніка проходить випробування.
6 Передача спецтехніки клієнту. При цьому, замовнику видається повний пакет документів і гарантія на виконані роботи та встановлені деталі.

Пакет документації включає в себе:

side-down Заявку (в письмовому або електронному вигляді);
side-down Наряд-замовлення;
side-down Акт дефектовки;
side-down Договір;
side-down Рахунок фактуру;
side-down Акт виконаних робіт.

Сервісний центр компанії дозволяє виконувати всі види ТО і ремонту річтрака, штабелера і електророкли в найстисліші терміни, з гарантією якості і по території всієї України, що є важливою умовою для забезпечення довговічності і справної експлуатації складської електротехніки.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі