/
Про компанію

Актуальні і повна інформація про компанію СКЛАД ПЛЮС

sklad_plus

Компанія «Склад Плюс» є не просто постачальником складського обладнання. Перш за все, ми команда експертів з питань, пов'язаних з організацією складського зберігання, переміщенням вантажу в межах цеху, складу або підприємства. І ми готові запропонувати нашим клієнтам оптимальні рішення в питаннях зберігання товару і виконання вантажно-розвантажувальних операцій.

Наша компанія довгий час успішно працює на ринку і вже здобула лідируючих позицій у поставках складського обладнання і відпрацювання комплексних складських рішень.

Основні напрямки нашої діяльності

Основними векторами нашої роботи є:

Кожна одиниця обладнання забезпечує високу ефективність роботи складу або виробництва і при цьому вимагає мінімальних витрат на експлуатацію і техобслуговування.

Чому обирають нас

Серед наших клієнтів - великі логістичні та виробничі компанії, підприємці, приватні особи. Кожен наш клієнт і партнер знає, що, звернувшись до нас, він отримає найвигідніші умови співпраці та сервіс європейського класу.

У чому наші переваги перед конкурентами?

Основний показник ефективності нашої роботи - велика кількість успішно реалізованих проектів в різних регіонах України. Якщо вас цікавлять якісні рішення в сфері складської логістики - приєднуйтесь до числа наших клієнтів! Телефонуйте і пишіть, із задоволенням відповімо на всі ваші запитання. Ми чекаємо вас!

Скачати реквізити організації 

Скачати виписку з ЄДР

Скачати витяг з реєстру платників ПДВ 

Скачати відомості зі статистики

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі