/
 /
 /
Набивні стелажі

В'їзні стелажі для складу - ідеальне обладнання для зберігання однотипних вантажів

Сертифікат відповідності
Сертифікат на систему управління якістю
Проектування і розрахунки за нормами ДСТУ EN
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи
Набивні стелажі глибинні за ціною виробника в Києві, Харкові, Одесі та Дніпрі, фото 1

Оформити запит онлайн

Набивні стелажі – призначення та загальна інформація

Набивними (глибинними, в'їзними drive-in racks) називають систему складського зберігання, яка призначена для зберігання палетованого вантажу. За рахунок використання особливої конструкції, ці стелажі drive-in забезпечують максимальну щільність зберігання, чим досягається наповненням до 80% складської площини.

Конструктивно в'їзні стелажні системи представляють собою багаторівневу систему з тунелями (каналами) для зберігання вантажів. Обслуговуюча техніка для розміщення палет в'їжджає вглиб тунелю стелажа, така специфіка операцій з вантажем спричинила появу термінів «в'їзні» і «глибинні» стелажі. Канали для розміщення і зберігання вантажу є одночасно і коридорами для роботи вантажопідйомної складської техніки, простір для переміщення між секціями відсутній, операції що виконуються по завантаженню-, а також вивантаженню здійснюються вперед-назад, вгору-вниз. Як правило, один стелажний тунель використовується для розміщення одного виду вантажу.

Коли необхідне зберігання однотипного товару або вантажу з довгим терміном придатності, найбільш ефективним рішенням буде замовити набивні стелажні системи для складу або виробництва. При цьому ціна буде залежати від їх габаритів, особливостей конструкції, наявності додаткових елементів і інших чинників.

Конфігурація

На сьогоднішній день можна купити в'їзні стелажі в двох варіантах виконання.

Стандартна конфігурація - односторонні набивні стелажні системи. Вона передбачає обробку вантажу в стелажній системі таким чином, що перший завантажений товар вивантажується останнім. Завантаження та вивантаження палет з стелажній системи здійснюється тільки з одного боку. Така конфігурація глибинних стелажів для складу або виробництва не відрізняється високою швидкістю обробки, проте даний мінус компенсується високою щільністю зберігання, що є особливо важливим фактором в дорогих холодильних і морозильних складах.

Другий тип - двосторонні набивні. В двосторонній (прохідній) конфігурації зона завантаження та зони вивантаження розділені, складська техніка виконує операції із завантаження палет з однієї сторони системи, а вивантаження з іншої. Така реалізація палетного зберігання дозволяє значно збільшити швидкість обробки. Однак установка двосторонніх (прохідних) глибинних стелажів супроводжується неминучими втратами корисної площі, необхідної для організації зони вивантаження. Двосторонні в'їзні стелажі раціонально використовувати при зберіганні узкономенклатурного вантажу з обмеженим терміном зберігання.

Конструкція, основні елементи

Конструкція двосторонніх (прохідних) і односторонніх в’їзних складається з типових збірно-розбірних металевих елементів, які дозволяють досить швидко змонтувати систему, забезпечити високі стандартні надійності і несучі навантаження. При необхідності розширення складу, в'їзні стелажні системи можливо доукомплектувати додатковими секціями.

Вертикальні несучі компоненти односторонніх і прохідних набивних стелажів називають стійками, а об'єднані парно за допомогою спеціальних перемичок і діагональних елементів - рамами. По всій довжині стійки на стадії виробництва наноситься перфорація, необхідна для об'єднання стійки з горизонтальними компонентами системи. Крок перфорації становить 75 мм, що дозволяє без зусиль підібрати необхідну висоту стелажного тунелю під будь-яку висоту палети.

Горизонтальними компонентами односторонніх в'їзних (як і двосторонніх) є несучі опорні напрямні для палет, на які і встановлюється вантаж. Для безпечної роботи уздовж стелажного коридору передбачені направляючі профілі для обслуговуючої техніки, які забезпечують прямолінійний рух.

Якщо Ви вирішили купити набивні стелажі для складу або морозилки, потрібно враховувати, що їх конструкція досить складна і металомістка і додатково включає в себе перемички, опори, хрестовини, кронштейни, і інші елементи забезпечують надійність і безпеку.

Додаткові елементи, аксесуари, захисти

Додаткові елементи для глибинних стелажів представлені як правило різноманітними захистами та обмежувачами, які розроблені спеціально для того, щоб відгородити конструкцію та вантаж від випадкових помилок оператора в умовах обмеженого простору для маневрування.

Захисти (відбійники) палетних стелажів використовуються для перешкоджання механічного впливу на несучі елементи, які може нанести складська техніка. Якщо ви купили глибинні стелажі для складу або холодильної камери, компанія «СКЛАД ПЛЮС» радить не економити на покупці захисних елементів для них, так як запасу міцності, який виробник закладає в свою конструкцію, може бути не достатньо для протистоянню удару великої складської техніки в несучу раму, наприклад. Серйозні пошкодження рами, особливо коли вона під навантаженням, може призвести до падіння всієї стелажної секції, що з високою ймовірністю може по принципу доміно потягнути за собою сусідні секції, скупий платить двічі як говорять.
Асортимент захистів, що пропонує наша компанія, вельми широкий:

Від замовлення до введення в експлуатацію

Замовити в'їзні стелажні системи в нашій компанії означає отримати професійну допомогу в оптимальній організації зберігання вантажу.
Якщо Ви бажаєте дізнатися ціни на набивні стелажі і будь-яку іншу інформацію за даними конструкціям, будь ласка, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом, зазначеним в розділі «Контакти». Наші менеджери оперативно проконсультують Вас за цінами на в'їзні стелажі, можливостям їх придбання, особливостям експлуатації та інших питань.

Якщо Ви прийняли рішення замовити глибинні стелажі, необхідно попередньо узгодити ряд питань, дотично параметрів вантажу, який передбачається зберігати. Далі компанія направляє спеціаліста до Вашого складського приміщення для проведення необхідних замірів, враховуючи всі особливості приміщення (довжину, ширину, висоту, наявність частин, що виступають, наявність несучих колон, інженерних мереж). Після отримання інформації, конструкторський відділ створює найбільш ефективний проект із розміщення набивних стелажів, що дозволяє розмістити найбільшу кількість палет на даній площині складу. Після узгодження проекту з клієнтом, замовлення відправляється у виробництво. По готовності, набивні стелажі доставляються на склад Замовника та в короткий термін монтуються монтажною бригадою нашої компанії. Готовий проект здається Замовнику. Після підписання акту виконаних робіт в’їзні стелажі готові до експлуатації.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі