/
 /
 /
Мезонін складський

Стелаж мезонінний - поверхові перекриття без будівництва

Стелажі мезонін для складу купити за ціною виробника, фото 1

Оформити запит онлайн

Стелажі мезонін, приклад виробництва, фото 1
Стелажі мезонін, приклад виробництва, фото 2
Стелажі мезонін, приклад виробництва, фото 3
Стелажі мезонін, приклад виробництва, фото 4

Більше фото в розділі виконаних проектів

Складський мезонін – призначення та загальна інформація

Купити складський мезонін - означає придбати багаторівневі стелажі для зберігання вантажів з обов'язковою системою перекриттів, призначеної для переміщення персоналу або техніки. Також мезоніном називають платформу, обладнану всередині складського приміщення, призначену для розміщення додаткових зон під зберігання, офіс або навіть виробництво, замовити даний товар буває необхідно в цілому ряді випадків.

  1. Товар на складі, переважно передбачає ручну обробку. Тому потреба в застосуванні стандартних систем висотного зберігання відсутній. У цих випадках, в залежності від передбачуваних навантажень, рекомендується купити багаторівневі стелажі для товарів, інстальовані на базі основних елементів поличного або паллетного стелажа. Такі конструкції дозволяють створювати багатоповерхові зони зберігання, оптимізовані для ручної праці із застосуванням підсобної простий техніки (візків).
  2. Площа приміщення обмежена, існує потреба в організації зон складування, зберігання і комісіювання, а також необхідно організувати офісне приміщення для роботи персоналу по складському обліку, додаткове виробниче приміщення, кімнати відпочинку та роздягальні для персоналу та інше. Капітальне будівництво залізобетонних конструкцій є не можливим, або економічно недоцільним. У таких випадках ідеальним варіантом є замовити багаторівневі стелажі для зберігання вантажів у вигляді платформи на колонах.

Переваги

✔️ Інсталяція такого обладнання здійснюється під ключ: вимірювання та складання проектної документації, виробництво стелажів мезонінів, доставка, монтаж, введення в експлуатацію, гарантійне і післягарантійне обслуговування - від усіх цих факторів залежать ціни.
✔️ Широкий вибір конфігурацій дозволяє з точністю виконати всі побажання Замовника і оптимізувати під будь-який вид діяльності, а ціна на багатоповерхові системи зберігання формується відповідно до фінансових можливостей замовника.

✔️ Весь цикл виробництва організований на території України, що має на увазі можливість дооснащення існуючих конструкцій чи поставку окремих елементів.

✔️ Широкий вибір елементів, дозволяє спроектувати конструкцію, що відповідає необхідним параметрам навантаження, з достатнім запасом міцності, при цьому зберігається оптимальна ціна на мезонінні стелажі, адже покупець не переплачує за зайві характеристики.

✔️ Якість продукції, що поставляється нами продукції на дуже високому рівні, що забезпечує тривалу експлуатацію нашої продукції протягом довгих років, і навіть десятиліть, тому ціна на багаторівневе обладнання для складу цілком себе окупає.
Вигоди купівлі в СКЛАД ПЛЮС:

  1. Індивідуальний підхід до потреб кожного Клієнта.
  2. Доступні ціни.
  3. Гарантія від 12 до 24 міс.
  4. Доставка відбувається по Києву та всій території України.

Конфігурації

Це обладнання за призначенням можна розділити на 2 категорії:

В залежності від задач, що очікуються, та необхідних навантажень, мезонін на складі може бути виконаний в декількох конфігураціях. Нижче представлений коротке описання кожної конфігурації відповідно до збільшення несучої можливості.

Стелажі мезонін поличний

Щоб з'ясувати, з якою метою необхідно купити поличковий мезонін, слід ознайомитися з його конструктивними особливостями.
Базисом такої конструкції є несучі елементи поличкового стелажу. Дві стійки, які з’єднані між собою горизонтальними та діагональними стяжками, створюють рами – вертикальні компоненти конструкції. Горизонтальними несучими ланками його є траверси, які інтегруються в рами за допомогою системи швидкого монтажу, що заснована на точному зціпленні пазів в рамі та виступів-зачепів на траверсі. Наверх траверси встановлюється набірна металева полиця або полиця виконана із листа ДСП. Металева полиця має більш привабливий зовнішній вигляд та є обов’язковою умовою в деяких складах зі специфічним товаром. Використання шліфованого ДСП диктується економічною доцільністю, такий матеріал полиці значно дешевше металевої. Варто відзначити, що сучасні технології дозволяють покривати листи ДСП спеціальною протипожежною пропиткою, що дозволяє замовити конструкцію, що відповідає нормам пожежної безпеки на підприємстві.

Між рядами стелажів укладаються системи перекриттів в необхідній кількості згідно з визначеними рівнями зберігання. Перекриття виготовляються, як правило, із сталевих листів, металевого ґратчастого настилу, або з деревних плит, які відповідають необхідним нормам навантажень - від цього залежить ціна. Багатоповерхове обладнання для зберігання на базі поличних стелажів обладнуються сходами, які дозволяють вільно переміщатися складському персоналу для обслуговування вантажу на ярусах, а також використовувати легку a href="/ua/skladskaya-tehnika/">складську техніку, як правило, це допоміжні вантажні візки.
Підйом техніки на поверхи відбувається вручну складським персоналом або за допомогою вантажопідйомної техніки з нульового рівняв спеціально відведені майданчики для прийому вантажу на більш високих рівнях.
Використання поличного типу організації складського зберігання доцільно при використанні переважно ручної обробки вантажу, та навантажень, що не перевищують 1000 кг на 1 квадратний метр. Ціни на цей тип ви можете дізнатися у фахівців нашої компанії.

Стелажі мезонін палетний

У ряді випадків необхідно купити палетний мезонін. В основу такої конфігурації лягли фронтальні палетні стелажі. Замовити - означає організувати зберігання палетованого вантажу на нижніх рівнях, і ручну обробку на верхніх. Використання полиць (металевих або ДСП) на верхніх рівнях дозволяє організувати коробочне або поодиноке зберігання в секціях стелажу. А ціна залежить від його комплектації. Основні конструктивні елементи мезоніну на базі палетного стелажу схожі з попередньою конфігурацією, це: рами, траверси, діагональні і горизонтальні стяжки, системи перекриттів. Однак за рахунок більш металомістких елементів і використання профілів різного перетину досягається більш висока несуча здатність всієї конструкції, яка може до 1000 кг на один квадратний метр. Такі показники дозволяють використовувати для обробки вантажу на верхніх ярусах не тільки ручні візки, але й іншу складську техніку - рокли і штабелери. Уточнити актуальні ціни ви можете у менеджерів нашої компанії.

Стелажі мезонін платформа на колонах

В окремих випадках рекомендується купити мезонін на колонах для складу (також називається складська платформа). Це металева конструкція, спроектована з застосуванням опорних колон, несучих балок, перекриттів і допоміжних елементів.
Замовник, який вирішив купити складську платформу, може використовувати отриману додаткову площу на свій розсуд, так як її застосування можливе не тільки для організації складського зберігання. Замовити мезонін платформу на колонах можна і для створення додаткових торгових площ і адміністративно-офісних зон. Дана продукція має найбільші показники навантажень, які становлять часом до 2000 кг на квадратний метр перекриття. Такі показники навантажень дозволяють використовувати нижні рівні як повноцінний склад для важких вантажів або для організації виробництва, а на верхніх поверхах облаштовувати адміністративні або підсобні приміщення, встановлювати додаткові стелажні поличні конструкції для зберігання поштучного або вантажу в коробках, без додаткових витрат на оренду.
Варто відзначити, що ці системи є вигідним способом збільшення існуючих площ, а ціна значно дешевше, ніж вартість будівництва залізобетонних конструкцій, а також встановлюються вони в короткі терміни. Незаперечною перевагою є можливість розбірки платформи та її монтажу його на новому місці. Вас цікавлять актуальні ціни на це обладнання і особливості придбання? Телефонуйте нашим фахівцям, із задоволенням відповімо на всі питання.

Комбіновані мезонінні стелажі

Іноді, для оптимальної організації зберігання товарів, варто купити обладнання змішаного типу. Воно проектуються, об'єднуючи в єдину конструкцію базові елементи різних систем зберігання. В нашій компанії можна замовити дану продукцію, виготовлену на основі поличних, палетних, консольних, колон. Використання таких комбінованих систем дозволяє найбільш точно відповідати потребам наших Клієнтів. Детальніше довідатися про ціни Ви можете, звернувшись в нашу компанію (контакти вказані на сайті).

Додаткові елементи, аксесуари, захисти

Кінцева вартість також залежить від наявності додаткових елементів і аксесуарів. Їх асортимент великий, вони спрямовані на виконання декількох функцій:

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі