/
 /
Монтаж та розборка стелажів

Монтаж і розбирання стелажів на складі будь-якої складності з гарантією на роботи

Монтаж стелажів, розбірка та встановлення стелажів - ціна, вартість та умови, фото 1

Оформити запит онлайн

Монтаж стелажів і демонтаж стелажів від компанії «СКЛАД ПЛЮС» - переваги

Перевагами роботи з нашою організацією є:

Збірка складських стелажів - основна інформація

Заключним етапом покупки стелажних систем є їх правильна збірка і введення в експлуатацію. Монтажні бригади нашої компанії строго дотримуються всіх норм і правил регламентованих виробниками стелажів, а також володіють усіма необхідними дозвільними документами для проведення монтажу. Всі роботи із збирання та розбирання металевих стелажів супроводжуються гарантійними зобов'язаннями з боку нашої компанії і гарантують надійну роботу встановленого обладнання.

При необхідності перенесення з одного приміщення в інше, наша компанія готова запропонувати послуги з організації переїзду складу «під ключ». Тривалий досвід роботи з такими замовленнями, дозволяє провести розбирання стелажів, транспортування і монтаж на новому місці в стислі терміни з дотриманням всіх норм і правил, забезпечуючи тим самим замовнику мінімальні втрати часу і сил.
Збірка металевих стелажних конструкцій - це трудомісткий процес, як правило, складається з декількох етапів.

Експертиза приміщення. Дані роботи є підготовчими і включають в себе вивчення стану підлоги і особливостей приміщення (колони, виступаючі частини стін, електросистема приміщення, вентиляційні канали, системи протипожежного захисту, холодильні установки та інше).
Збірка основних елементів. Як правило, монтаж починається із збірки вертикальних елементів. Спочатку підп’ятники або пластини прикручуються до стійок для додання стійкості всієї конструкції на підлозі. Далі, в залежності від виду стелажа, стійки об'єднуються попарно в рами за допомогою діагональних зв'язків. Варто відзначити, що підготовка вертикальних несучих елементів для подальшого монтажу виконується в горизонтальній площині

Установка елементів в робоче положення. Етап включає в себе установку рам у вертикальне положення один навпроти одного і утворення осередків зберігання за допомогою навішування горизонтальних елементів - траверс. Далі виконується вирівнювання стелажів у вертикальній і горизонтальній площині, скріплення стелажів в ряди відбувається за допомогою стяжок і хрестовин.

Закріплення стелажів. Заключні роботи включають в себе кріплення стійок до підлоги анкерами і установку систем захистів.

Далі здійснюється контрольна перевірка і здача робіт замовнику.

Монтаж складських стелажних систем відноситься до верхолазних робіт, що вимагають наявності відповідної кваліфікації працівників, необхідного спорядження, інструменту та обладнання, тому вкрай важливо монтаж доручити професіоналам, які мають необхідний досвід та відповідною кваліфікацією.

Основні правила безпеки

Перед початком монтажу, будь-який виробник рекомендує ознайомитися з інструкцією по монтажу. Витративши декілька хвилин на вивчення інструкції Ви заощадите масу часу, сил і засобів на виправлення помилок і усунення небажаних наслідків. Більш того, в разі недотримання рекомендацій по монтажу, виробник залишає за собою право позбавити покупця гарантії на стелажі.

При складанні будь-яких стелажних систем, будь то поличні, палетні, консольні або мезоніни, виробники рекомендують використовувати інструмент рівень для ретельної оцінки стану вертикальних елементів стелажа (стійок, рам, колон) і горизонтальних (траверс, балок, полиць, перекриття).
До підлоги виробник пред'являє особливі вимоги, і вимагає відповідність міцності і товщини згідно СНиП та ДСТУ. Допускаються незначні відхилення підлоги від горизонталі, в такому випадку, при монтажі використовують компенсаційні підкладні пластини.
Варто відзначити зі збіркою легких поличкових стелажних конструкцій для будинку або офісу можуть впоратися дві людини. Однак при монтажі висотних стелажів складського зберігання потрібно бригада, що складається з не менше чотирьох осіб.
Щоб уникнути травм і/або деформації конструкції забороняється переміщати стелажну систему в зібраному стані.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі