/
 /
Ремонт і обслуговування складської техніки

Якісний ремонт та обслуговування складської техніки - оперативно з гарантією від Склад Плюс

Своєчасний ремонт і обслуговування - запорука довговічної роботи складської техніки

Компанія «Склад Плюс» особливу увагу приділяє організації якісного технічного обслуговування навантажувачів, вантажопідйомної складської електро- і гідравлічної спецтехніки. Сервісний центр оснащений необхідним обладнанням, спеціальними пристосуваннями і інструментом для того, щоб виконувати діагностику і ремонт складської техніки на високому професійному рівні. Фахівці підприємства надають повний спектр послуг з обслуговування газових, бензинових, електричних і дизельних навантажувачів і спецтехніки з електричним приводом. Заходи виконуються з установкою оригінальних запчастин і деталей, відповідно до встановленого регламентом і рекомендаціями заводів виробників. Своєчасно виконаний ремонт і планове ТО - це найважливіша умова справного функціонування вантажопідйомної спецтехніки протягом тривалого часу.

Ремонт і обслуговування складської техніки в Склад Плюс, фото 1

Переваги ремонту та обслуговування складської техніки в Склад Плюс

Сервісне обслуговування і ремонт вантажної техніки різних світових виробників - це одне з основних напрямків діяльності нашої компанії, і має ряд важливих переваг.

Технічне обслуговування та ремонт складської техніки в Склад Плюс, фото 2

Перелік робіт, що проводяться

Кваліфіковані майстри нашого сервісного центру надають повний комплекс послуг з ремонту та технічного обслуговування складської техніки практично всіх відомих виробників - Хайстер (Hyster), Катерпіллер (Caterpillar), Ялі (Yale), Краун (CROWN), Кларк (Clark) - США, Ніссан ( Nissan), Коматсу (Komatsu), Тойота (Toyota), Мітсубісі (Mitsubishi) - Японія, Штиль (Still), Лінда (Linde), Юнгхайнріх (Jungheinrich) - Німеччина, Цесаб (Cesab) - Італія, Бі Ті (BT), атлет (ATLET) - Швеція і деяких інших.

Марки складської техніки, що ремонтуються, фото 3

1. Ремонт навантажувачів

Включає в себе обслуговування таких вузлів і механізмів.

Двигун внутрішнього згорання

Обслуговування складської техніки передбачає проведення капітального ремонту ДВС або заміну і відновлення до встановлених норм і стандартів окремих його елементів – коленвалу, розподільного валу, шліфування головки блоку, зміну насосів (водяного і мастильного), втулок клапанів, стартера, притирання гільз, установку нового стартера, ТНВД і іншого навісного обладнання, регулювання запалювання, паливних форсунок, карбюратора.

Електродвигуни

Зазвичай, при ремонті складської техніки, перелік профілактичних заходів включає - зміну щіток, проточку якорів, контроль надійності контактних з'єднань на клемній колодці, перевірку кабелю від електромотора до контролера. Якщо усунути несправність немає можливості, виконують заміну компонентів, що вийшли з ладу.

Гідравлічна система

Тут найчастіше потрібний ремонт насосів-дозаторів, гідростатики ГСТ, гідравлічних циліндрів, насосів, мотора, розподільників і гідростатичної трансмісії.

Електричні ланцюги (електроніка і електрообладнання)

Електрична схема управління вилковими навантажувачами включає в себе різноманітні електронні компоненти, від коректного функціонування яких, в цілому залежить і працездатність всієї спецтехніки. Такими компонентами є - датчики, мікропроцесори, контролери, резистори, діодні мости та інші деталі, щоб забезпечити автоматичне і напівавтоматичне управління двигуном, системами і механізмами машини.

Щогла

Технічне обслуговування цього механізму в основному полягає в налагодженні каретки, регулюванні, а при необхідності і установці нових підшипників.

Тягова акумуляторна батарея

Фахівці нашого сервісного центру, в процесі ремонту складської техніки, виконують діагностику АКБ, для визначення її залишкової ємності, і виробляють ряд заходів по частковому відновленню втраченої ємності до рівня не менше 80%, з наданням необхідних документів. Для цього вони використовують спеціальне обладнання - тестери, мультиметри, ареометри, розрядні пристрої. З їх допомогою здійснюють заміри внутрішнього опору, номінальної напруги, сили струму, часу повної зарядки-розрядки батареї. Крім цього майстри виконують чистку контактів, переустановку перемичок і зміну окремих елементів і ящиків.

Коробка передач

Найчастіше, при обслуговуванні складської техніки, ремонті або зміни вимагають наступні елементи АКПП - підшипники, шестерні, вали, диски, соленоїди, фільтри. Сервісне обслуговування цього вузла включає в себе його промивання та зміну гідравлічного масла.

Задній міст

Даний вузол піддається підвищеним навантаженням, і періодично потрібне відновлення або встановлення нових маточинних підшипників, тяг, шкворней і установка нового ремкомплекту поворотного циліндра. Перелік виконуваних заходів, при обслуговуванні заднього моста, в процесі ремонту складської техніки, часто вимагає виконання зварювальних, токарних робіт і центрування отворів.

Колеса і вантажні ролики

Незважаючи на свою високу міцність і довговічність, колеса теж схильні до зносу і можуть виходити з ладу. У такому випадку потрібно установка нових коліс. Це може бути пов'язано ще і з зміною умов експлуатації та особливими вимогами - рівень шуму, немаркість до підлогового покриття і його якості, температурними режимами, стійкістю до механічних пошкоджень і впливу несприятливих зовнішніх факторів і агресивних засобів. При проведенні обслуговування складської техніки можуть встановлюватися різні види коліс - супереластик (бандажні) і гумові суцільнолиті або на пневматичні.

Ремонт і обслуговування навантажувачів в Склад Плюс, фото 4

2. Ремонт вантажної техніки з електроприводом (ричтраки, електро рокли, самохідні штабелери)

Ремонт складської техніки передбачає проведення певних заходів з обслуговування наступних вузлів і механізмів.

Електромотор

Обслуговування складської техніки включає в себе - діагностику агрегату, його демонтаж, розбирання, чищення, установку нової крильчатки, щіток, підшипників, ротора, проточку якорів і статора, перевірку надійності з'єднань, цілісності кабелю, збірку і установку на місце.

Редуктор ходу

Обслуговування цього вузла під час ремонту вантажної техніки, передбачає зміну мастила, підшипників, ремкомплекту, шестерні головної пари. Для зняття зношеної шестерні, і установки на її місце нової потрібне застосування спеціального гідро-преса, що дозволяє запресовувати деталь із зусиллям 20 тонн.

Гідравлічна система

Сюди входить - відновлення гідронасосів і насосів дозаторів, гідростатичної трансмісії, гідростатики ГСТ, гідродвигунів, розподільників, циліндрів, зміна масла, сальників, фітингів, усунення течі.

Щогла

Найбільш поширеними роботами по сервісному обслуговуванню щогл, в процесі ремонту складської техніки, є - налагодження та регулювання каретки, установка нових підшипників.

Електрика і електроніка

Включає - тестування елементів електричного кола, заміну стартера і генератора, несправних деталей, датчиків, перемикачів, мікропроцесорів, електромагнітних контакторів, контролерів та інших електронних компонентів, які забезпечують управління електромотором і всіма вузлами і механізмами складської вантажопідйомної електротехніки.

Тягова АКБ

Під час проведення сервісного обслуговування і ремонту складської техніки з електричним двигуном, особлива увага завжди приділяється стану тягової акумуляторної батареї. Для цього, фахівці сервісного центру оцінюють залишкову ємність і проводять повну діагностику АКБ, використанням ареометрів, тестерів, мультиметрів, розрядних пристроїв. Крім цього виконується чистка контактів, перевстановлення перемичок і зміну елементів що вийшли з ладу.

Колеса і вантажні ролики

Установка нових коліс і підвилочних роликів потрібне при їх фізичному зносі, механічному пошкодженні, а також при наявності особливих умов і вимог, наприклад, щоб не залишали слідів на підлозі, розмірами, матеріалом, з якого вони виконані і технічними характеристиками.

Ремонт і обслуговування річтрака, електроштабелера, електророкли, фото 5

3. Ремонт гідравлічної рокли і штабелера

Сервісна бригада нашої компанії виконує всі види робіт з обслуговування складської техніки. Найбільш затребуваними послугами є - обслуговування гідровузла, ремонт ручок, гідравлічного механізму, перепускного клапану, каретки, відновлення геометрії вил і робочої поверхні, заміна ремкомплекту гідровузла, вантажних роликів і рульових коліс, пружини рукоятки і курка управління, рихтування і зварювання. Часто в гідравлічній складськійї спецтехніці здійснюють зміну рульових коліс і вантажних підвилочних роликів, які можуть бути виконані з різних матеріалів (поліамід, поліуретан, нейлонові).

Ремонт і обслуговування гідравлічної рокли і ручного штабелера, фото 8

Види ТО, що проводяться

Фахівці підприємства надають повний спектр послуг з проведення планових і сезонних ТО (технічне обслуговування складської техніки), які розрізняються своїм призначенням, періодичністю та комплексом заходів, що проводяться.
ТО - 1 - включає в себе зміну повітряного і масляного фільтрів, масла в ДВЗ, перевірку і регулювання зчеплення, гальм, рульового управління, змазування ланцюгів, підйомного механізму, вузлів щогли.
ТО - 2 - передбачає виконання комплексу заходів, що входять в ТО - 1 плюс зміна паливного фільтра, чистка свічок, настройка карбюратора, регулювання зазорів між штовхачами клапанів, розбирання відстійника палива і його промивання.
ТО - 3 - сюди входить повний перелік заходів, що входять в ТО - 2 і додатково заміна мастила в гідравлічній системі, моторі, коробці передач, редукторі.

Для гідравлічних візків планове технічне обслуговування рекомендується проводити не рідше 1-го разу на 6 міс. Сюди входить - заміна ремкомплекту, обслуговування гідравліки, змазування ланцюгів, перевірку зносу працездатності рульових коліс.

СО - ще один вид сервісного обслуговування, який зазвичай проводиться навесні і восени, з метою підготовки складської вантажопідйомної машини до літнього або зимового сезону. Включає в себе заміну мастила і манжетів, а в деяких випадках коліс і роликів.

Сервісний центр Склад Плюс по ремонту та обслуговуванню складської техніки, фото 6

Види поширених поломок

Розглянемо найбільш частими скарги від клієнтів по окремих вузлах і механізмах.

Навантажувачі та інша складська електроспецтехніка (електро рокли, річтраки і штабелери електричні)

Ремонт несправностей складської техніки в Склад Плюс, фото 7

Гідравлічні рокли і штабелери

При ремонті ручних штабелерів і рохли, найбільш поширеними несправностями є - некоректна робота гідровузла, знос роликів, підшипників, сальників, обрив ланцюга, поломка ручки і важеля управління, порушення геометрії вил.

Порядок виконання робіт з ремонту та ТО

Для оформлення замовлення на обслуговування складської техніки необхідно заповнити заявку. Це можна зробити на сайті компанії в онлайн режимі, скориставшись формою зворотного зв'язку, по електронній пошті, телефону або при відвідуванні офісу.

Алгоритм взаємодії з клієнтом по самохідним вантажотранспортним машинам можна відобразити наступною схемою:

1 Після озвучування замовником проблеми, і визначення яка потрібна послуга (ремонт або ТО), виписується наряд-замовлення.
2 Виїзд сервісної бригади і діагностика обладнання.
3 Складання акту дефектовки;
4 Узгодження всіх моментів - обсягу і термінів проведення робіт, вартості послуг, ціни на які встановлюються запчастини і деталі;
5 Складання та підписання договору;
6 Проведення робіт відповідно до встановленого регламентом і рекомендаціями заводу-виробника вантажопідйомної техніки і складського обладнання;
7 При відсутності потрібного вузла або механізму на складі, виконується їх покупка і доставка з Європи протягом 2-4-х днів;
8 Після завершення ремонту проводиться контрольне тестування працездатності;
9 Передача Замовнику обладнання з повним пакетом документації та наданням довгострокової гарантії на встановлені запасні частини і виконані роботи.

У пакет документації входять:

side-down Заявка - може подаватися в електронному або письмовому вигляді;
side-down Наряд-замовлення;
side-down Акт дефектовки;
side-down Договір, складається за бажанням сторін;
side-down Рахунок-фактура;
side-down Акт виконаних робіт.

Ремонт і ТО гідравлічної рокли і штабелера проводиться таким чином.
У момент спілкування з Замовником менеджер дізнається проблеми, що виникають при експлуатації вантажопідйомної машини, по можливості озвучує орієнтовну вартість. Після цього, неробоче обладнання доставляється в наш сервісний центр, де відбувається фінальна дефектовка і узгодження всіх нюансів. При необхідності обслуговування декількох одиниць (від 5-ти шт), можливий виїзд майстра, який проводить огляд за місцем знаходження спецтехніки, і складає перелік необхідних заходів для проведення капітального ремонту складської техніки або обслуговування. Після узгодження вартості та обсягу заходів, спецтехніка доставляється в сервісний центр, де і відбувається її обслуговування.

По завершенню всіх заходів проводиться оплата, і відремонтовані машини передаються замовнику в повністю працюючому стані з наданням гарантії і необхідних документів.

Планові ТО і своєчасний ремонт вантажної техніки в сервісному центрі нашої компанії, дозволить значно продовжити термін її служби, а також значно знизити витрати на обслуговування і покупку нового обладнання.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі