/
 /
 /
Ремонт навантажувачів

Оперативний ремонт електронавантажувачів, вилочних навантажувачів дизельних, газ/бензинових - гарантія якості від Склад Плюс

Ремонт вилочних навантажувачів з ДВЗ та електронавантажувачів в Києві і по всій Україні, фото 1

Оформити запит онлайн

Якісний ремонт та обслуговування навантажувачів - запорука ефективної і довговічної роботи

Навантажувачі - невід'ємні учасники технологічних процесів всюди, де виконується навантаження-вивантаження різних товарів і вантажів, включаючи і негабаритні, а також їх доставка до місця призначення. Спецтехніка даного типу широко використовується на виробничих ділянках, складських комплексах, торгових центрах, логістичних терміналах, морських і річкових портах, на СТО, майстерень, аеропортах і з/д станціях.
Вихід з ладу вантажопідйомного обладнання може істотно знизити ефективність діяльності всього підприємства. В Україні замовити ремонт навантажувачів, можна звернувшись в компанію «Склад Плюс». Це дозволить уникнути простою в технологічних процесах і заощадити фінансові кошти на покупку нової машини.

Ремонт і обслуговування вилочних навантажувачів в Склад Плюс, фото 1

Переваги технічного обслуговування і ремонту навантажувачів в Склад Плюс

Технічне обслуговування та ремонт навантажувача в Склад Плюс, фото 2

Перелік робіт, що виконуються

Фахівці нашої компанії надають широкий комплекс послуг по сервісному обслуговуванню і ремонту навантажувачів з ДВС і з електроприводом. Тут лагодять практично всі відомі світові бренди - Caterpillar (Катерпіллер), Yale (Ялі), Hyster (Хайстер), Clark (Кларк), CROWN (Краун) - (все США), Linde (Лінда), Jungheinrich (Юнгхайнріх), Still (Штиль) - (Німеччина), Toyota (Тойота), Mitsubishi (Міцубісі), Komatsu (Коматсу), Nissan (Ніссан) - (Японія), ATLET (Атлет), BT (Бі Ті) - (Швеція ), Cesab (Цесаб) - Італія та деякі інші.

Марки навантажувачів, що ремонтуються в Склад Плюс, фото 3

Сюди входить налагодження та обслуговування наступних вузлів і агрегатів.

Двигунів внутрішнього згоряння

Включає в себе відновлення до стандарту або установку нового коленвалу, насосів (масляного і водяного), распредвалу, втулок клапанів і самих клапанів, з притиранням гільз, зубчастого вінця маховика, стартера, ТНВД та іншого навісного обладнання, шліфування головки блоку, перевірку і регулювання паливних форсунок, лагодженням карбюраторів, регулювання запалювання. Але найчастіше виконується капітальний ремонт двигуна, що включає в себе повний комплекс заходів по відновленню його працездатності.


Двигун вилочного навантажувача, фото 1
Двигун вилочного навантажувача, фото 2

Гідравлічної системи

Перелік послуг, включає в себе - ремонт гідроциліндрів, гідростатики ГСТ, насосів-дозаторів, гідророзподільників, гідравлічного насоса і гідромотора, гідростатичної трансмісії.

Щогли

В основному це стосується - регулювання і установки нових роликів і підшипників, технічного обслуговування каретки.


Ремонт щогли вилочного навантажувача, фото 1
Ремонт щогли вилочного навантажувача, фото 2
Ремонт щогли вилочного навантажувача, фото 3

Ремонт електродвигуна вилочного навантажувача

Включає в себе проточку якорів, зміну щіток, перевірку кабелю від двигуна до контролера і надійності контактів на клемній колодці, і при необхідності установка нових запчастин.

Електрообладнання та електроніки (електричних ланцюгів)

Перевірка працездатності елементів електроланцюга, і заміна деталей, що вийшли з ладу, включаючи генератори і стартера. Система управління навантажувачем базується на електричній схемі, що представляє комплекс електронних компонентів - контролери, мікропроцесори, і інші деталі, що забезпечують напівавтоматичне або автоматичне керування всіма системами і вузлами вилочного навантажувача для складу, і в першу чергу його двигуном

Ремонт і обслуговування електрики вилочного навантажувача, фото 4

Тягових акумуляторних батарей

Тягових акумуляторних батарей, фото 17

Майстри нашої компанії проводять діагностику АКБ, на предмет оцінювання їх залишкової ємності, з використанням спеціального обладнання і пристосувань - мультиметри, ареометри, тестери, розрядні пристрої. Для цього проводяться заміри показань номінальної напруги, внутрішнього опору, часу повної зарядки і розрядки АКБ. При необхідності проводиться чистка контактів і перевстановлення перемичок, що з'єднують окремі елементи, установка нових скриньок і елементів.

Ремонт коробки передач вилкових навантажувачів

Інтенсивна експлуатація спецтехніки призводить до зносу деталей АКПП. В основному це стосується таких компонентів - шестерні, підшипники, вали, фільтри, соленоїди, диски також потрібно промивання системи та заміна гідравлічного мастила.

Технічне обслуговування та ремонт задньої кермової балки навантажувачів

Ремонт навантажувачів включає в себе - монтаж і демонтаж вузла, заміна бокового шворня (на обидві сторони) і ремкомплекту рульових тяг, відновлення балки. В останньому випадку часто потрібне проведення токарних і зварювальних робіт, а також центрування отворів. Також необхідно ремонт і установка нових шворнів, тяг, ремкомплекту циліндра повороту і маточини підшипників.

Заміна коліс і вантажних роликів

Може знадобитися через їх фізичний знос або виходу з ладу, а також у зв'язку з особливими умовами експлуатації, і наявності певних вимог, наприклад, не маркості підлоги, до рівня шуму, температурним режимам, стійкістю до дії агресивних середовищ, проколів, порізам і іншим механічним пошкодженням і так далі. Під час проведення сервісного обслуговування і ремонту вилочних навантажувачів можуть бути встановлені різні види коліс - гумові суцільнолиті (або на пневматичному ходу) і бандажні (інша назва супереластік), підвилочні, вантажні ролики.

Заміна коліс вилочного навантажувача в Склад Плюс, фото 5

Всі заходи виконуються висококваліфікованими майстрами, з наданням гарантії на всі роботи і встановлені запчастини і вузли.

Види ТО, що проводяться

Сервісне і технічне обслуговування вилочних навантажувачів - обов'язкові процедури, вироблені для підтримки працездатності вантажопідйомної техніки і продовження її терміну служби. Розрізняють декілька видів ТО, які здійснюється з різною періодичністю, і включають в себе різні заходи.

За періодичністю проведення, техобслуговування поділяють на такі види:

Крім цього, конкретні профілактичні роботи потрібні для консервації/розконсервації агрегату на зберігання на тривалий період, а також при його введенні в експлуатацію.

Компанія надає повний комплекс послуг, щодо проведення планових ТО, з наданням гарантії і заповненням необхідної документації. Залежно від виду технічного обслуговування, що проводиться, різниться і перелік заходів що виконуються:

side-down ТО 1 - сюди входить перевірка і регулювання двигуна, зчеплення, гальм, рульового управління, зміна масла в двигуні і фільтрів (повітряного і масляного), змазування вузлів щогли, підйомного механізму, ланцюгів, шприцювання;
side-down ТО 2 - повний комплекс заходів, що входять в ТО 1 + регулювання зазорів електричної проводки, між штовхачами клапанів, чистка карбюратора і свічок запалювання, розбирання і промивання відстійника палива, установка нового паливного фільтра;
side-down ТО 3 - ТО 2 + заміна масла в редукторах, масла в коробці, в моторі, в гідравлічній системі.

Технічне обслуговування навантажувача, фото 6

Перелік найбільш поширених несправностей вилочних навантажувачів

Складська техніка часто експлуатується в тяжких умовах і при тривалих граничних навантаженнях. До цього слід додати низьку кваліфікацію карщиків, недотримання рекомендованих режимів, перевантаження техніки та інші фактори. Все це призводить до виходу її з ладу і необхідності проведення ремонту навантажувачів, а в деяких випадках і покупки нового обладнання. Розглянемо найпоширеніші несправності навантажувачів, по конкретним робочим органам.

Сервісний центр Склад Плюс по ремонту та обслуговуванню навантажувачів, фото 7

Порядок виконання робіт з ТО та ремонту навантажувачів

Щоб замовити сервісне обслуговування і ремонт навантажувачів з гарантією і за кращою ціною, необхідно зв'язатися з менеджером нашої компанії. Це можна зробити будь-яким зручним способом - по телефону, електронній пошті, скориставшись формою зворотного зв'язку на офіційному сайті. Після того, як замовник описує свою проблему (поломка, або проведення планового ТО), оформляється заявка і виписується наряд замовлення. Потім сервісна бригада виїжджає на місце, проводить діагностику, і складає акт дефектовки. Після узгодження з замовником обсягу проведених робіт і ціни, за бажанням клієнта, складається офіційний договір і виписується рахунок. Як правило, налагодження виконується за місцем знаходження обладнання. Якщо це зробити неможливо, то машина доставляється в сервісний центр підприємства, де і здійснюється її ремонт і планове обслуговування.

При відсутності на нашому складі потрібної деталі або вузла, можливий варіант їх замовлення з Європи з оперативною доставкою протягом декількох днів. При необхідності, можна на час ремонту, скористатися послугою надання підмінної техніки з аналогічними експлуатаційними параметрами.

Після завершення всіх заходів, спецтехніка, з гарантією на проведені роботи та встановлені запасні частини, передається клієнту разом з актом, в якому зазначаються перелік вироблених заходів, і встановлені запчастини.

Ми надаємо послуги з обслуговування та ремонту навантажувачів по всій Україні, час реагування на заявку по Києву становить 24 години, а по інших регіонах від 24 до 72 годин. За результатами надається повний пакет документів, до якого входять:

1 Заявка;
2 Наряд-замовлення;
3 Акт дефектовки;
4 Письмовий договір;
5 Рахунок-фактура;
6 Акт виконаних робіт.

Наш сервіс дає можливість виконувати своєчасне обслуговування і ремонт вилочних навантажувачів за доступною ціною і гарантією якості, кваліфікованими майстрами підприємства, що є запорукою довготривалої працездатності вашої техніки.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі