/
 /
 /
Стелажі металеві б/в

Стелаж металевий бв - вигідна альтернатива новому обладнанню

Стелажі металеві б/в купити за низькою ціною, палетні, поличкові, мезонін, глибинний, фото 1

Оформити запит онлайн

Вигідна пропозиція

Підприємство "Склад Плюс" реалізує, не тільки нові стелажні системи, але ще і металеві стелажі б/в вітчизняних і зарубіжних виробників. Зокрема, це Німеччина, Бельгія, Туреччина, Італія, Польща та деякі інші країни.

Підприємство продає стелажні конструкції різних типів, повністю готові до експлуатації. Перед випуском в продаж, всі вони проходять діагностику та тестування на відповідність всім стандартам і нормам. Технічний стан підтверджується інженерною службою і компетентним експертом.

Поява на ринку складських стелажів бв зазвичай пов'язане з перепрофілюванням діяльності компанії, розформування складу, переоснащенням приміщення або переїздом на нове місце.

Наш асортимент і його особливості

В каталозі підприємства, представлені всі основні види стелажних конструкцій.
1) Стелажі палетні б/в. Вони поділяються на такі види - фронтальні, гравітаційні, мобільні і набивні (в'їзні) стелажі. Основне їх призначення - зберігання товару, розміщеного на піддонах і іншій тарі з паллетного підставою.
2) Поличкові стелажі (вживані). Є одними з найбільш поширених, і призначені для розміщення різних видів продукції, що знаходиться в ящиках, мішках, коробах, контейнерах і іншій упаковці.
3) Мезонін складський бв. Це складні конструкції, що складаються з декількох ярусів, де нижній ряд, виступає в якості опори, для ще одного "поверху" з майданчиком. Найбільш раціонально їх встановлювати в високих приміщеннях і зі складною плануванням.

Крім цього, у нас можна замовити і спеціальні конструкції, призначені для надійного розміщення однотипного нестандартного або специфічного вантажу.

Чому вигідно купувати металеві стелажі б/в

Якщо порівнювати експлуатаційні та функціональні характеристики нових конструкцій і вживаних, представлених на сайті нашої компанії, то відмінності не сильно великі, а різниця в ціні досить відчутна. Тому купити стелаж металевий бв, тут можна за меншу суму коштів і без шкоди в практичності, надійності і зручності використання.
Крім цього, у нас можна замовити ряд додаткових опцій:

Також ми надаємо повний комплекс послуг по викупу стелажів і демонтажу старих конструкцій та встановлення нових, допомоги в їх доставки на об'єкт і, при необхідності, завантаження/розвантаження .

Купити металеві стелажі вживані в Україні, з гарантією якості, за найкращими цінами, і з доставкою по всій країні, можна на сайті "Склад Плюс". Щоб оформити замовлення, необхідно заповнити реєстраційну форму онлайн-заявки або зателефонувати в офіс. Тут також можна придбати вживані і нові палетні стелажі в наявності зі складу або розмістити замовлення на виробництво за Вашими розмірами. Гарантуємо якість і оперативність виконання!

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі