Головна /
Новини
сторінки | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
26.11.2020

Ремонт і ТО складської техніки

«Склад Плюс» має штат кваліфікованих фахівців і свій сервісний центр, в якому виконуються всі види планових ТО і ремонт складської техніки. Також можливий оперативні виїзд фахівців в будь-яке місто і населений пункт України. Це дає можливість продовжити термін експлуатації електророкл, навантажувачів з вилковим підхватом, річтраків, комісіонерів і електричних штабелерів будь-яких брендів і моделей.

04.11.2020

Cкладська техніка б/в від Склад Плюс

Складська техніка б/в тепер стала ще доступнішою в Україні!
Звернувшись в "Склад Плюс" можна купити вживані навантажувачі (з ДВЗ і електроприводом), річтраки, електроштабелери, рокли, які працювали в стандартизованих і строго регламентованих умовах, таких відомих виробників - Катерпіллер, Штиль, Тойота, Ніссан, Юнгхайнрих, Лінда, Краун і деякі інші. Доставка можлива в будь-яку точку країни.

31.07.2020

Набивні стелажі для максимальної щільності складського зберігання

Набивні стелажі - це найкраще рішення для досягнення високої щільності зберігання товарів на піддонах на складах. Ефективність досягається за рахунок спеціальної конструкції, яка виключає наявність міжстелажних проходів, складська техніка що їх обслуговує заїжджає безпосереднього вглиб каналу зберігання. Цікавить детальна інформація? Переходьте в розділ сайту

24.07.2020

Підбір пластикових піддонів

Склад Плюс займає лідируючі позиції в Україні, в сфері поставок пластикових піддонів для вітчизняних підприємств. У каталозі компанії представлений широкий вибір продукції відомих виробників складської тари з полімерних матеріалів. Тут можна купити пластиковий піддон євростандарту, фінпаллету, напівпалету, які розрізняються не тільки своїми габаритними розмірами, а й багатьма іншими характеристиками. Докладніше в розділі

10.07.2020

Складська рохля

В "Склад Плюс" рохла представлена продукцією перевірених виробників (заводська збірка). Техніка відрізняється високою якістю надійністю і довговічністю. Її застосування дає можливість працювати з великими обсягами та вагами вантажів, безпечно переміщаючи з мінімальними фізичними зусиллями. Компанія має в своєму розпорядженні власний сервісний центр, оснащений професійним обладнанням.

03.07.2020

Палетні стелажі б/в – вигідне придбання

Компанія "Склад Плюс" пропонує купити палетні стелажі б/в за кращими цінами і гарантією якості. Кожна конструкція, перед продажем, попередньо пройшла випробування на міцність, відповідно до нормативних документів. Тому вони за своїми експлуатаційними характеристиками практично не поступаються новим, і можуть використовуватися у всіх сферах діяльності довгі роки.

22.06.2020

Виробництво і продаж вантажних візків

Візок вантажний від Склад Плюс має широкий спектр застосування і відрізняється високою надійністю, гарною функціональністю, практичністю. Таке поєднання характеристик, пояснюється ретельно продуманою конструкцією всіх моделей, а також застосуванням сучасних технологій, і використанням міцних матеріалів (сталевий лист, металева труба і пневматичні або суцільнолиті гумові колеса з надійними підшипниками).

12.06.2020

Зниження цін на штабелери

Увага! Зниження цін на ручні гідравлічні штабелери. Не опустіть можливість вигідної покупки!
Ручний штабелер від "Склад Плюс" - це поєднання надійності, практичності, функціональності, відмінною маневреності та доступної ціни. Основне призначення такої техніки - транспортування продукції і її розміщення на стелажних ярусах або штабелювання.
Ознайомтеся з модельним рядом і цінами в розділі сайту

05.06.2020

Пластикові піддони для зберігання і переміщення вантажів

Пластикові піддони - це особливий вид тари, який застосовують для транспортування, розміщення і зберігання різних вантажів. У каталозі представлені, як стандартні моделі, так і полегшені, гігієнічні, посилені, з бортиками, з різними типами поверхні і підстави і так далі. Вся тара сертифікована, і відповідає європейським стандартам якості.

29.05.2020

Фронтальні палетні стелажі

Компанія "Склад Плюс" спеціалізується на проектуванні, продажу та встановлення палетних стелажів в Україні. Багаторічний досвід роботи наших інженерів дозволяє підібрати найбільш відповідний тип системи зберігання в залежності від умов використання, особливостей розміщується продукції, обсягу складського приміщення і його планування, кількості SKU, специфіки складських операцій.
Довірте облаштування Вашого складу професіоналам!



сторінки | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі