Головна /
Статті /
Обслуговування та ремонт навантажувачів

Види ремонтів навантажувачів і переваги сервісу від Склад Плюс

"Склад Плюс" пропонує своїм клієнтам і партнерам послуги з ТО і ремонту навантажувачів всіх видів - з бензиновим, газовим, дизельним або гібридним (бензин/газ) двигунами внутрішнього згоряння, а також з електричним приводом.
Замовники можуть скористатися послугами виїзної бригади майстрів, незалежно від місцезнаходження вантажопідйомної техніки або доставити техніку безпосередньо в майстерню сервісного центру.

Ремонт навантажувачів - обслуговування всіх вузлів і механізмів

Обслуговування та ремонт навантажувачів, цікава інформація від Склад Плюс

Відмінна матеріально-технічна база, а також висока кваліфікація профільних майстрів, плюс добре організована робота відділу запасних частин, дозволяють оперативно здійснювати всі види ТО і ремонту вилочних автонавантажувачів таких брендів: Nissan, Toyota, Komatsu, Mitsusbihi - все Японія, Jungheinrich, Linde, Still - Німеччина, Clark, CROWN, Yale, Caterpillar, Hyster - США, ATLET, BT - Швеція, Cesab - Італія та інші.
При проведенні ремонту навантажувачів, проводиться обслуговування наступних вузлів:

Переваги сервісу

Серед головних достоїнств технічного обслуговування спецтехніки для складу майстрами підприємства, є демократичні ціни, довгострокова гарантія і швидкість реагування - по Києву протягом доби, по іншим містам і регіонам - до 3-х діб. Якщо роботи за місцем знаходження вантажно-транспортної машини виконати немає можливості, то навантажувач доставляється до майстерні. При необхідності, на час проведення ремонту навантажувача можна скористатися аналогічною технікою з підмінного фонду.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі