Головна /
Статті /
Стелажі б/у – вигідна пропозиція

Переваги купівлі стелажів вживаних для складу

Стелажі металеві бв завжди мають великий попит. Це обумовлено їхньою високою якістю і набагато меншою ціною, ніж нові стелажні системи. Сьогодні купити складські стелажі для палет б/в у Дніпрі, Києві, Одесі, Харкові та інших містах України можна в компанії "Склад Плюс" - це зручно, вигідно та максимально оперативно.

Переваги купівлі стелажів вживаних для складу

Для кого пропозиція

Купівля вживаного обладнання актуально як для підприємців-початківців, які тільки починають свою справу, і не великих компаній, а також для великих компаній, що розширюють сферу своєї діяльності і збільшують займані площі під склади та виробничі цехи. Палетні стелажі б/у широко використовують практично у всіх галузях:

Переваги нашої пропозиції

Замовляючи складські стелажі б/в у Склад Плюс, клієнти компанії отримують оптимальне поєднання доступної ціни та високої якості. Це пояснюється тим, що кожна конструкція проходить випробування та передпродажну підготовку. А інженери підприємства завжди готові розробити оптимальну схему розміщення обладнання з урахуванням особливостей продукції, приміщення, можливостей та побажань Замовника. До цього слід додати великий практичний досвід наших інженерів та збалансовану цінову політику компанії плюс можливість доставки до будь-якого населеного пункту країни.
Щоб оформити замовлення на стелажі для палет б/в, потрібно зв'язатися з менеджерами компанії. Вони нададуть всю необхідну інформацію про наявність потрібного обладнання на складі, актуальну ціну, терміни відвантаження та доставки, умови оплати. Це швидко, надійно та фінансово вигідно.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі