Головна /
Статті /
Якісний ремонт вилкових навантажувачів

Види ремонтів навантажувачів від Склад Плюс

Компанія "Склад Плюс" надає всі види робіт по проведенню термінових і капітальних ремонтів, а також планових ТО складської вантажопідйомної самохідної техніки, зокрема вилкових автонавантажувачів. Адже своєчасне технічне обслуговування навантажувача, відповідно до встановленого регламентом - це гарантія тривалої та безаварійної експлуатації техніки.

Якісний ремонт вилкових навантажувачів

Швидко, якісно, ефективно і фінансово вигідно

Високий рівень сервісу по обслуговуванню вилочних навантажувачів досягається за рахунок добре розвиненої матеріально технічної бази, великого запасу оригінальних запасних частин і комплектуючих для найбільш популярних і поширених моделей вантажно-транспортної техніки, плюс висока кваліфікація майстрів компанії і мобільність.

Укладаючи договір на послуги сервісу, наші клієнти отримують можливість своєчасно проходити всі ТО, з заміною зношених і поламаних деталей і вузлів, і при цьому отримувати довготривалу гарантію на встановлені запасні частини, і виконані роботи. Перелік послуг, що надаються включає в себе ремонт і обслуговування наступних вузлів:

Також тут проводяться зварювальні та фарбувальні роботи, що дозволяє надати техніці для складу естетичний зовнішній вигляд. Демократичні ціни на послуги обслуговування вилочних навантажувачів пояснюється тривалою співпрацею на пряму з виробниками навантажувачів і запчастин до них, а також збалансованою і прозорою політикою компанії в сфері ціноформування.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі