/
 /
Ремонт і обслуговування навантажувачів

Оперативний ремонт і обслуговування навантажувачів

Сервіс з ремонту й технічного обслуговування навантажувачів в Україні, фото 1

Ремонт навантажувачів і вчасне ТО - найважливіші складові довговічної роботи вантажно-транспортної техніки. В Україні повний комплекс послуг з технічного обслуговування навантажувачів можна замовити в "Склад Плюс".

Особливості проведення робіт

Роботи по ремонту навантажувачів виконуються у відповідності до встановленого регламенту, і передбачають діагностику і заміну різних вузлів і механізмів, а також окремих деталей. Майстри компанії здійснюють обслуговування навантажувачів з ДВЗ і електронавантажувачів всіх відомих брендів, таких як:

Це далеко не повний перелік виробників, чию техніку ремонтують і обслуговують майстри нашого підприємства. При проведенні ТО і ремонту навантажувачів виїзними бригадами і в майстерні сервісного центру, виконується діагностика і обслуговування таких вузлів і систем - ДВЗ, електромотора, АКБ, коробки передач, щогли, коліс, заднього моста, електронних систем і електричного кола, редуктора тощо.

Порядок надання послуг

Щоб замовити ремонт або ТО вилочного навантажувача, потрібно зв'язатися зручним способом з менеджерами сервісної служби і описати проблему. Якщо техніка знаходиться в Києві, то майстер виїжджає на протязі робочого дня, по інших регіонах - до 3-х діб. Після огляду і діагностики складається акт дефектовки. Потім з замовником узгоджуються всі основні моменти обсяг необхідних робіт і терміни виконання, і на підставі цього складається кошторис і підписується договір. Після цього проводиться ремонт або ТО навантажувача в суворій відповідності з рекомендаціями виробника і встановленим регламентом. Після закінчення робіт, техніка перевіряється, і після контрольного тестування, передається замовнику в 100% робочому стані, і з пакетом відповідної документації. Такий підхід дозволяє забезпечувати високий рівень сервісу за демократичними цінами.

Зацікавила пропозиція по ремонту навантажувачів? Ознайомтеся з докладною інформацією в розділі або звертайтеся за безкоштовною консультацією в СКЛАД ПЛЮС будь-яким зручним способом (телефон, електронна пошта, месенджери, запит на сайті).

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі