Головна /
Статті /
Ремонт навантажувачів з виїздом

Порядок виконання ремонту навантажувача з виїздом

В ході експлуатації, вантажно-транспортна техніка зазнає високі навантаження. Це відноситься, не тільки до окремих деталей, але і до цілих вузлів і механізмів. Тому періодично потрібно виконувати ремонт вилочних навантажувачів. У Києві замовити повний спектр послуг, з професійного обслуговування такої техніки можна звернувшись в "Склад Плюс".

Переваги стелажів для палет і сфери застосування, цікава інформація від Склад Плюс

Роботи з виїздом і в сервісному центрі

Вихід навантажувача з ладу може негативно позначитися на ефективності роботи всього підприємства - торгового центру, складського комплексу, виробничої дільниці логістичного терміналу або будівельної організації. Щоб цього не допустити потрібно своєчасно проводити планові ТО, з заміною витратних матеріалів та зношених деталей.

При необхідності термінового ремонту навантажувачів, бригада кваліфікованих фахівців виїжджає за місцем знаходження техніки, проводить діагностику і дефектовку, становить договір і виконує всі необхідні роботи. Якщо зробити це неможливо, наприклад, потрібна заміна силового агрегату або гідравлічного вузла, то техніка доставляється в сервісний центр. При цьому, компанія може надати аналогічну модель у тимчасове користування, за наявності її в підміну фонді.

Це дає можливість не допускати тривалих перебоїв в роботі підприємства, навіть під час проведення ремонту вилочних навантажувачів. Ми гарантуємо високу якість сервісу, використання оригінальних запчастин і комплектуючих, а також демократичні ціни. Крім цього, компанія надає повний комплекс послуг з гарантійного і післягарантійного обслуговування всіх видів складської техніки.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі