Головна /
Статті /
Ремонт та обслуговування вилкових навантажувачів Склад Плюс

Спеціалізований сервіс ремонту навантажувачів від Склад Плюс

Робочий стан складської техніки є найважливішою умовою ефективної діяльності будь-якого підприємства, де регулярно проводиться навантаження/вивантаження товарів, транспортування та розміщення готової продукції на ярусах стелажних систем. Тому послуга ремонт навантажувачів є досить поширеною та затребуваною. Незважаючи на свою надійність, вилкові навантажувачі, як і будь-яка інша техніка, що працює в умовах високих навантажень, вимагає регулярного технічного обслуговування.

Спеціалізований сервіс ремонту навантажувачів від Склад Плюс

Які вузли найчастіше вимагають ремонту

Важливо розуміти, що навіть незначні несправності можуть призвести до зниження ефективності роботи техніки, вимушених простоїв або спричинити аварію. Тому, якщо уникнути поломки не вийшло, то краще відразу ж звернутися до спеціалізованого сервісу, з технічного обслуговування та ремонту навантажувачів. У Києві це можна зробити звернувшись до компанії «Склад Плюс», фахівці якої надають послуги з ремонту вилкових навантажувачів будь-яких брендів, модифікацій та років випуску по місту, а також по всій Україні.

Залежно від несправності, складності та обсягу робіт, обслуговування техніки може бути виконане за місцем її знаходження або в майстерні сервісного центру. Фахівці компанії здійснюють ремонт наступних вузлів вилочних навантажувачів з ДВЗ (газових, бензинових, дизельних, гібридних) та з електричним приводом:

У сервісному центрі працюють кваліфіковані мотористи, механіки, електрики, зварювальники, рихтувальники та інші вузькопрофільні фахівці.

Переваги обслуговування в "Склад Плюс"

Оснащення майстерень сервісного центру сучасним професійним обладнанням та інструментами, наявність необхідних запасних частин та комплектуючих відповідної якості, плюс висока кваліфікація майстрів дозволяють проводити ремонт складської техніки будь-якої складності, у найкоротші терміни та обов'язкове надання гарантії на встановлені деталі та виконані роботи. В "Склад Плюс" також можна замовити проведення планових ТО та виконання ремонту навантажувачів виїзними бригадами майстрів. Перевагами цього варіанта є оперативність виконання робіт, доступна ціна, а також відсутність необхідності транспортувати несправну техніку в майстерню та назад.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі