/
 /
Набивні стелажі для складу

Набивні стелажі особливості та типи

Палетні стелажі набивні особливості конструкції і використання, фото 1

Набивні (або в'їзні) палетні стелажі являють собою особливу конструкцію без проходів між рядами. Тут вантажна техніка (навантажувачі, штабелери, річтраки) заїжджає всередину конструкції. Завдяки цьому вдається максимально ефективно задіяти корисну площу складського приміщення. У Києві купити такі металеві стелажі можна на сайті компанії "Склад Плюс". Тут представлений великий асортимент техніки та обладнання для складу, як нової, так і б/в, від вітчизняних і зарубіжних виробників.

Конструкційні особливості

Стелажі палетні набивні відрізняються складною і надійністю конструкції, яка складається з:
• Рами;
• Перемичок;
• Кронштейнів;
• Хрестовини;
• Обмежувачів,
• Відбійник та ін.

Залежно від доступу до вантажу, а також способів завантаження-вивантаження обладнання поділяють на 2 типи.
1) "Наскрізний". Тут завантаження і розвантаження виконується за принципом "перший зайшов - перший вийшов" ( "FIFO").
2) "Стандартний". Передбачає проведення розвантаження в зворотній послідовності завантаження, тобто "Першим зайшов - останнім пішов" (принцип "LIFO").

Такі конструкції зазвичай використовують для зберігання продукції одного типу і з тривалим терміном зберігання, а також на складських комплексах і логістичних центрах з великим товарообігом.

В Україні, одним з лідерів, в сфері проектування, продажу та встановлення складських набивних стелажів є "Склад Плюс". На сайті компанії представлені фото та опис кожної моделі, а також їх технічні характеристики, особливості використання і актуальні ціни.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі