/
 /
Палетні стелажі б/в від Склад Плюс

Палетні стелажі б/в для економних Клієнтів

Палетні стелажі б/в, особливості покупки в Склад Плюс, фото 1

Палетні стелажі б/в - це відмінний вибір для будь-якого складу. В Україні купити такі металеві конструкції високої якості і з гарантією можна в компанії Склад Плюс. Це вигідно економічно, а також займає мінімум часу.

Переваги покупки

Стелажі палетні б/в, за своїми технічними характеристиками не сильно поступаються новим конструкціям, а ось в ціні різниця може бути досить помітною. Невеликим їх мінусом є менш привабливий зовнішній вигляд (дрібні потертості і подряпини лакофарбового покриття), що в повній мірі компенсується більш ніж доступною вартістю.
Одним з напрямків діяльності підприємства Склад Плюс є професійне проектування, реалізація та збирання складських металевих стелажів нових і вживаних. Також пропонуємо послуги викупу обладнання. Мобільна бригада майстрів виїжджає за місцем розміщення таких конструкцій і здійснює їх демонтаж. Після цього палетні стелажі (в основному фронтальні і рідше складські мезоніни) проходять експертну оцінку, їх тестують на міцність і відповідність нормам і стандартам, згідно з нормативною документацією.

Іншими достоїнствами покупки устаткування для складу вживанного є:

Після цього стелажі б/в можна використовувати для зберігання практично будь-яких видів продукції.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі