Головна /
Статті /
Обслуговування вилкового навантажувача з виїздом

Швидке та якісне обслуговування навантажувача

Компанія "Склад Плюс" приділяє велике значення підтримці вантажно-розвантажувальної техніки своїх клієнтів у робочому стані. Для цього фахівці підприємства здійснюють обслуговування вилкового навантажувача практично будь-яких виробників. Роботи проводяться у точній відповідності до рекомендацій зазначених у технічному паспорті.

Оперативне обслуговування вилкового навантажувача в Україні

Мобільні групи та власний сервісний центр

Дуже часто потрібно, щоб роботи з технічного обслуговування навантажувача були проведені максимально швидко та якісно. Для цього мобільні бригади виїжджають за місцем знаходження техніки та виконують пошук несправностей, діагностику основних вузлів та механізмів, її ремонт та заміну витратних матеріалів та ремкомлектів.

Наша компанія безпосередньо співпрацює з багатьма відомими виробниками спецтехніки та комплектуючих для неї. Тому при проведенні робіт з технічного обслуговування автонавантажувачів в Україні нашими майстрами встановлюються лише якісні та оригінальні деталі та вузли у зборі. Якщо потрібно проведення більш складних робіт, техніка транспортується до нашого сервісного центру, де й здійснюється її обслуговування.

Враховуючи важливість того, щоб вилкові навантажувачі завжди були в робочому стані, багато власників бізнесу звертаються до нашої компанії, і укладають договори на обслуговування вилкового навантажувача та іншої своєї техніки. на постійній основі. Сюди входять послуги з проведення всіх видів ТО, терміновий та плановий ремонт, надання навантажувача на заміну, на період проведення ремонтних робіт та багато іншого. Ми гарантуємо високу якість сервісу та доступні ціни, на запчастини, що встановлюються та виконані роботи.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі