Головна /
Статті /
Основні роботи по ремонту навантажувачів

Затребуваність ремонту навантажувачів, основні роботи з ремонту та обслуговування

Навантажувачі - обов'язковий вид складської техніки, які використовуються на промислових підприємствах, в складських комплексах, морських портах, залізничних станціях, всюди, де є необхідність в проведенні вантажно-розвантажувальних робіт і внутрішніх переміщеннях різних вантажів. Така спецтехніка експлуатується з високими навантаженнями і в несприятливих умовах. Тому проведення ТО і ремонт навантажувачів є поширеною послугою. В Україні замовити її з гарантією і за доступними цінами можна в "Склад Плюс".

Затребуваність ремонту навантажувачів, основні роботи з ремонту та обслуговування, цікава інформація від Склад Плюс

Основні види робіт

Майстри здійснюють технічне обслуговування навантажувачів з усіма видами ДВС і з електричним приводом майже всіх відомих брендів - Тойота, Яле, Юнгхайнрих, Ніссан, Штиль, Катерпіллер, Коматсу, Хайстер і багатьох інших.
Найчастіше при ремонті навантажувачів потрібне відновлення тяг, шкворней, установка нових підшипників і ремкомплекта поворотного циліндра, центрування отворів (задній міст).
При обслуговуванні двигуна - це капітальний ремонт, відновлення або заміна распредвала і коленвала, ТНВД, насосів, притирання гільз, регулювання системи запалювання.
Щогла - тут особливої уваги приділяється підшипникам та налаштуванню каретки.
Електромотор - проточка якорів, установка нових щіток, перевірка контактів і цілісності електрокабелів.
Також обслуговування вимагають редуктор, коробка передач, електронні елементи, електроланцюг, гідравліка, колеса.
Це далеко не весь перелік робіт, які надають виїзні бригади майстрів, а також в майстерні сервісного центру.

Надання послуг з ТО і ремонту навантажувачів виявляється в максимально стислі терміни. Сервіс доступний по всій країні. Завдяки оперативному реагуванню на замовлення, і можливості скористатися підмінною технікою, співпраця з компанією є зручною, ефективною і економічно вигідною.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі