Головна /
Новини /
Стелажі бв - особливості асортименту

Купити складські стелажі б/в в Україні

Заголовок :  Купити стелаж б в - вигідна покупка в Склад Плюс, фото 1

Компанія "Склад Плюс" займає одне з лідируючих місць на українському ринку в сфері продажу обладнання та техніки для складського господарства. Ми пропонуємо купити стелажі б/в різних конструкцій у відмінному стані і за найкращою ціною.

Особливості асортименту

У каталозі компанії представлений широкий вибір металевих стелажів. При цьому асортимент продукції постійно оновлюється. На сьогоднішній день у продажу є металеві стелажі таких видів:
1) Палетні. Призначені для розміщення продукції упакованої на палетах (європейських і фінських). Характеризуються універсальністю і високими допустимими навантаженнями. Їх застосування дає можливість використання складської техніки.
2) Поличкові (поличні). Дозволяють розміщувати різні види продукції в тарі і без неї. Вважаються найбільш універсальними, і мають найширший спектр застосування (торгові точки, виставкові центри, складські комплекси, промислові об'єкти). Поділяються на 2 основних види - для легких вантажів і важких.

Вибрати й купити металевий стелаж в Києві, Одесі, Дніпрі та інших населених пунктах України допоможуть менеджери компанії. Для цього потрібно надати необхідну інформацію:

Оформити замовлення можна безпосередньо на сайті, або скориставшись формою зворотного зв'язку.

Чому вигідно купувати стелажі б в у «Склад Плюс»

Купуючи стелаж металевий бв в нашій компанії, кожен клієнт отримує:

Все це робить співпрацю з Склад Плюс максимально вигідним і зручним.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі