Головна /
Статті /
Як вибрати пластикові піддони

Важливі моменти при виборі пластикових піддонів

Вибираємо пластикові піддони правильно, фото 1

На сучасному ринку пластмасова тара представлена в досить великому і різноманітному асортименті. Але не вся вона однакової якості і має своє призначення і сфери застосування. Розібратися в питанні, як правильно вибрати пластикові піддони, допоможуть кваліфіковані фахівці компанії "Склад Плюс", яка вже кілька років займає в Україні лідируючі позиції в сфері поставок різного обладнання для складу.

На що слід звертати увагу

При виборі пластикових піддонів потрібно обов'язково враховувати безліч факторів, починаючи від призначення і специфіки товару і закінчуючи особливими умовами роботи.

Стандарт палети

Тут потрібно орієнтуватися з яким видом продукції доводиться працювати і звідки здійснюються поставки. Найбільш поширеним і популярним є європалети (габарити - 1200х800 мм), також досить поширеним видом вважається напівпіддони (600х800 мм) і фінські (1200х1000 мм).

Спосіб обслуговування та розміщення

Все палети можна умовно розділити на два типи, за способом вилочного підхоплення складською технікою - двосторонній і чотиристоронній. Також важливо враховувати, як тара буде зберігатися - є моделі, призначені для всіх типів розміщення (на підлозі, стелажне і штабелювання), а є такі, які можуть використовуватися тільки для розміщення на підлозі.

Матеріал

Потрібно обов'язково брати до уваги матеріал, з якого виконаний палет. Наприклад, для харчової галузі та фармацевтичної необхідно застосовувати тільки гігієнічні піддони, на які є відповідний дозвіл. Це може бути первинний або вторинний пластик. Вироби з первинного матеріалу призначені для розміщення товарів без упаковки, з вторинного - в упаковці. Товари можуть бути різноманітними: харчові, фармацевтичні, господарські, електроніка, техніка та ін.

Всі моделі, представлені на нашому сайті, є гігієнічної тарою і можуть бути використані в харчовій і фарм- промисловості або без безпосереднього стиканняя з товаром (технологія рециклінгу поліетилену) або із взаємодією (первинний пластик) і мають всю необхідну документацію. Це дає можливість використовувати її на підприємствах, де є особливі санітарно-гігієнічні вимоги.

Виконання

Слід зазначити, що є види з різним виконанням поверхні настилу (суцільний, з прорізами, з бортиками, з антиковзаючим покриттям), також може відрізнятися основау - на полозах, напівполозах, ніжках. Кожен вид призначений для особливого способу розміщення і особливих умов експлуатації. Деякі види тари використовуються виключно для підлогового розміщення і внутрішніх переміщень, а інші, для підлогового і стелажного розміщення, а також штабелювання.

Види

В каталозі підприємства "Склад Плюс" можна підібрати і купити такі види пластикових піддонів:

Призначення і сфери застосування

Кожен з цих видів пластикового піддону має свої особливості і сфери застосування. Наприклад, посилені конструкції, як EUR так і FIN, розраховані на великі навантаження, більше затребувані для промислових підприємств, на виробничих ділянках, великих заводів, а полегшені і ті модифікації пале, що вкладаються, знижують витрати на логістику при транспортуванні на короткі і далекі відстані, і повернення порожньої тари, а також на її зберігання в складських комплексах.

Купівля

Вибір і покупка складської тари справа не така вже й проста, як може здатися на перший погляд. Тут є ряд важливих моментів, які обов'язково слід враховувати, плануючи придбання. Це і сфера діяльності, характер вантажу, наявність особливих вимог (наприклад, санітарно-гігієнічних), технічні параметри, варіанти розміщення в складських, торгових або виробничих приміщеннях та інші. Розібратися у всіх цих нюансах, і зробити правильний вибір допоможуть фахівці компанії "Склад Плюс". Тут ви зможете <a href="/ua/plastikovye-pallety/">купити пластикові піддони</a> з гарантією якості і за кращими цінами в Україні.

Нас обирають

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі