Головна /
Статті /
Вилочний навантажувач б/в - вигідна покупка

Вилочний навантажувач б/в - особливості покупки

В Україні купити навантажувач б/в у відмінному стані і готовий до експлуатації можна в "Склад Плюс". Придбання складської техніки з пробігом має ряд важливих переваг - доступна вартість, довгострокова гарантія і обслуговування в сервісному центрі компанії, а також великий вибір моделей, наявних на складі і під замовлення.

Вилочний навантажувач б/в - особливості асортименту і переваги використання, цікава інформація перед покупкою від Склад Плюс

Класифікація навантажувача вилочного

Вантажно-транспортна спецтехніка даного типу розрізняється по:

При виборі автонавантажувача, що був в експлуатації, слід враховувати рік випуску, напрацювання мотогодин, тип коліс (суцільнолиті гумові або пневматичні), а також загальний стан техніки.

Особливості покупки вантажопідйомної машини з пробігом

Купівля в "Склад Плюс" вживаного вилочного навантажувача - це оптимальне рішення для тих, хто хоче мати надійну складську техніку відомих виробників - "Still", " BT "," Hyster "," Linde "," Тойота "," Юнгхайнріх "і багатьох інших за доступною ціною. Менеджери компанії докладають максимум зусиль, щоб в повній мірі задовольнити вимоги і побажання клієнта. При відсутності потрібної моделі, навантажувач вилковий може бути придбаний під замовлення. Середній термін виконання заявки становить 2-4 діб. При цьому техніка проходить діагностику, розширене ТО і перепродажу підготовку.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі