Головна /
Статті /
Як правильно вибрати рохлю

Поради щодо вибору візка рохля

Візок з вилами призначений для роботи з палетованими вантажами. Принцип роботи полягає в плавному і дбайливому підйомі піддону з упакованої на ньому продукцією, і переміщенням до місця призначення. В основному використовують таку техніку при завантаженні-вивантаженні продукції, транспортуванні товару всередині приміщень, а також на навантажувальних рампах і будівельних майданчиках. В Україні, одним з лідерів, в області поставок рохлі для складу різних моделей є підприємство "Склад Плюс".

Поради щодо вибору візка рохля, цікава інформація від Склад Плюс

Як правильно вибрати рохлу

Перед тим, як купити рохлу, потрібно визначитися з якими вантажами планується в основному працювати (габарити, вага, особливі вимоги), якість покриття підлоги, як буде здійснюватися розміщення продукції, а також планування приміщення.

У каталозі нашої компанії гідравлічні візки представлені 9-ма різними моделями. Вони розрізняються за такими параметрами:

Ще один важливий момент - хто виробник техніки для складу. У каталозі "Склад Плюс" рохля представлена продукцією тільки заводського виготовлення, яка характеризується високим ступенем надійності, ефективністю і безпекою застосування, демократичною ціною, відмінною маневреністю, має тривалий термін гарантії. Підібрати найбільш підходящу модель складської техніки і коректно оформити замовлення завжди допоможуть кваліфіковані менеджери, також тут є фото і опис всіх модифікацій.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі