/
 /
Візок вантажний платформний власного виробництва

Купівля візка платформногої: корисна інформація

Візок платформений надійна конструкція українського виробництва, фото 1

Візок платформний - це невід'ємний вид складського обладнання, який можна зустріти практично у всіх галузях народного господарства. Компанія "Склад Плюс" пропонує купити в Києві та інших містах України, транспортувальне обладнання власного виробництва. Це доступна ціна, безпосередньо від виробника, тривалий термін гарантії, і найкомфортніші умови співробітництва (техніка завжди є в наявності, оперативність обслуговування, вибір способу оплати, на сайті є фото і вся необхідна інформація на кожну модель, кваліфікована консультаційна допомога).

Основні види платформних візків

В каталозі підприємства, візки платформені від "Склад Плюс" представлені різними моделями, які відрізняються за такими параметрами:

Завдяки такій різноманітності асортименту, візок платформений може використовуватися для транспортування великогабаритних вантажів і дрібних насипом, в тарі і без неї.

Перелік основних преваг

Перелік основних преваг, фото 4

Складська техніка для перевезення вантажів, даного виду має ряд важливих переваг:

Завдяки тому, що конструкція таких тачок складна, вони легко можуть розбиратися і збиратися, що дозволяє раціонально використовувати корисну площу приміщень при їх зберіганні, а також транспортних засобів під час їх перевезення.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі