/
 /
Міцні та надійні вантажні візки

Складські візки вантажні від Склад Плюс - це гідна якість за доступну ціну

Візок вантажний від Склад Плюс - виробництво і продаж, фото 1

Візок вантажний застосовується практично у всіх сферах діяльності, де потрібно перевезення різних вантажів. В основному це промислові підприємства, складські комплекси, майстерні, торгові організації, підприємства ЖКГ, ринки і сфера побутового обслуговування. В Україні надійним підприємством в області виробництва ручних візків є Склад Плюс.

Висока міцність і надійність

Візок складський відрізняється своєю простотою і універсальністю. Вона поєднує в собі високий ступінь надійності, хорошу вантажопідйомність, прекрасну маневреність, практичність, компактність, легкість управління і безпеку експлуатації. До цього потрібно додати доступну ціну і велику різноманітність моделей, представлених в каталозі нашої компанії. Всі вони розрізняються:

Переваги ручних тачок від Склад Плюс

Ручний візок виготовляється за сучасними технологіями з якісних матеріалів, зокрема, металева профільна труба, сталевий лист, суцільнолиті гумові або пневматичні колеса з надійним підшипником. Всі металеві частини конструкції покриті полімерно-порошковою емаллю, для надійного захисту від корозії.

Перевагами обладнання від "Склад Плюс" є:

Все це дає можливість купити вантажну тачку для складу на найвигідніших умовах і з доставкою по країні. Склад Плюс - це висока якість за доступною ціною.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі