/
 /
Металеві палетні стелажі

Палетні стелажі нові в наявності та під замовлення в Склад Плюс

Палетні стелажі - оптимальне поєднання доступності, практичності, універсальності, фото 1

Палетні стелажі відмінно поєднують в собі простоту і надійність конструкції, універсальність і практичність, доступну ціну і тривалий термін експлуатації. Підприємство "Склад Плюс" багато років успішно розвиває напрямок з проектування, виробництва і продажу різних стелажних конструкцій, а також складської техніки і устаткування. Висока якість продукції обумовлено застосуванням найсучасніших роботизованих технологій, високою кваліфікацією співробітників і використанням якісних матеріалів.

Особливості виробничого процесу

Стелажне обладнання за індивідуальним замовленням проектується безпосередньо по заданих технічним параметрах При цьому обов'язково враховуються такі моменти:

Після узгодження з Замовником всіх деталей, інженерами проектується наочний план розміщення стелажів для палет, розраховується кількість елементів і формується остаточна вартість всього обсягу. Після підтвердження Замовником план-схеми і ціни підписується договір і замовлення запускається у виробництво.
Виготовляють обладнання з високоміцних марок сталі, яке може бути оцинковане або пофарбоване. Для фарбування металеві елементи проходять тривалу попередню підготовку, в тому числі антикорозійну обробку, а фарбуються полімерно-порошковим методом у спеціальних автоматичних камерах.

Вибір і покупка

Вибрати і купити нові фронтальні палетні стелажі для складу, супермаркету або промислового підприємства в "Склад Плюс" досить легко і вигідно. На сайті компанії розміщені фото і опису всіх видів стелажних конструкцій, а також особливості їх використання. Тут можна дізнатися про новинки, актуальній ціні і наявності, ознайомитися з фотографіями виконаних проектів. Наші менеджери завжди готові допомогти підібрати найбільш підходящий варіант обладнання для висотного розміщення вантажів. Доставка і установка здійснюються по всій Україні.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі