Головна /
Новини /
Складська техніка б/в в широкому асортименті

Вигоди покупки складської техніки бувшої у використанні в Склад Плюс

Складська техніка б/в - великий вибір від Склад Плюс, фото 1

Представляємо Вашій увазі оновлений розділ нашого сайту присвячений вживаній складській техніці .

Правильне оснащення свого підприємства - найважливіша складова, від якої безпосередньо залежить ефективність його роботи. «Склад Плюс» пропонує купити техніку для складу б/в в ідеальному робочому стані, з 6-ти місячним терміном гарантії і за доступною ціною. Такий підхід дозволяє комплексно вирішити питання оснащення або переобладнання виробничого цеху, складського комплексу логістичного центру або торгового підприємства.

Чому вигідно купувати вживану складську спецтехніку

Переважна більшість великих європейських компаній закуповують вантажопідйомне обладнання тільки відомих виробників - "Toyota", "NISSAN", "Komatsu", "CROWN", "Still", "Linde", "Юнгхайрінх", "Yale" і деякі інші. В середньому такі спецмашини експлуатуються не більш 5-7 років. що обумовлено наявністю певних вимог до норм амортизації і термінів заміни основних засобів.

Наша компанія вже впродовж декількох років є постійним в цьому сегменті ринку, тому складська техніка б/в, яку ми закуповуємо відповідає всім міжнародним нормам і стандартам, а також знаходиться в 100% робочому стані, а ціна на неї набагато нижче ніж на нову.

До того ж абсолютно все беушні навантажувачі з вилочним захватом (з ДВЗ і електроприводом), річтраки, електроштабелери, комісіонери проходять розширене технічне обслуговування і передпродажну підготовку. Це дає можливість надавати нам на складську техніку б/в 6 місяців гарантії. Ми працюємо по всій Україні, і надаємо повний комплекс послуг по ремонту та проведення планових ТО вантажопід’ємної спецтехніки різних брендів і видів.

Зацікавила пропозиція щодо складської техніки б/в? Ознайомтеся з асортиментом в каталозі або звертайтеся за безкоштовною консультацією в СКЛАД ПЛЮС будь-яким зручним способом (телефон, електронна пошта, месенджери, запит на сайті).

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі