/
 /
Штабелер ручний для переміщення і підйому вантажу

Купівля ручного штабелера: корисна інформація

Штабелер ручний - конструкція і особливості використання, фото 1

Штабелер ручний - це різновид гідравлічної вантажно-розвантажувальної техніки. Застосовується для переміщення і підйому палетованих вантажів і подальшого їх розміщення на різних ярусах складських стелажів. На сайті підприємства "Склад Плюс", даний вид техніки представлений продукцією відомого і перевіреного виробника КНР.

Конструкційні особливості

Головною відмінністю ручного штабелера від рокли (гідравлічного візка) є те, що з його допомогою можна, не тільки переміщати вантаж на піддонах, а й швидко і безпечно піднімати його на висоту - 1,6 м, 2,5 і 3 м, в залежності від моделі. Це потрібно при проведенні навантаження вивантаження товару, а також його розміщення на палетних стелажах або один на один.

Основними елементами конструкції є:

Основними сферами застосування є:

Використання такої техніки для складу дозволяє прискорити робочі процеси і оптимізувати роботу підприємства.

Переваги техніки

Штабелер гідравлічний має ряд важливих достоїнств, перед іншими видами складської техніки. В першу чергу це його універсальність і практичність, дуже хороша маневреність і стійкість, можливо використовувати в приміщеннях з обмеженим простором. По-друге, простота його експлуатації, невибагливість і дуже демократична ціна.

"Склад плюс" пропонує купити різні моделі штабелерів в Україні, максимально швидко, за ціною офіційного імпортера і з доставкою в будь-яку точку країни.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі