Головна /
Статті /
Переваги штабелера гідравлічного

Ручний штабелер гідравлічний в складських операціях

Штабелер гідравлічний - це високонадійна і практична складська техніка, яка застосовується для розвантаження/завантаження піддонів з різними видами продукції і укладання їх на різні яруси палетних стелажних систем або штабелювання на підлозі. На сайті підприємства "Склад Плюс" обладнання для транспортування вантажів даного типу, представлено надійної продукцією, що зарекомендувала себе багаторічної безперебійною роботою.
Для управління такою технікою, спеціального навчання не потрібно, завдяки оптимальному поєднанню експлуатаційних характеристик, таке підйомне устаткування активно використовують у багатьох сферах діяльності - на промислових підприємствах, складах, логістичних комплексах, супермаркетах.

Штабелер гідравлічний види, застосування, переваги, фото 1

Універсальність і функціональність техніки

Щогла та вила штабелера ручного для складу, виконана з дуже міцної сталі, яка покрита полімерно-порошковою фарбою, завдяки чому забезпечується надійна антикорозійний захист. Конструкція оснащена надійним гідравлічним насосом, за рахунок роботи якого і здійснюється акуратний і плавний підйом/опускання вантажу. Легке переміщення в горизонтальній площині забезпечується наявністю рульових коліс і роликів з зносостійких полімерних матеріалів (поліуретан, поліамід).

Головними перевагами такого обладнання є:

Види штабелерів гідравлічних і їх відмінності

На сайті компанії, дані гідравлічні види техніки представлений різними моделями, що розрізняються між собою експлуатаційними характеристиками:

Крім цього, вони можуть відрізнятися і певними конструкційними особливостями - конфігурація щогли, наявність стоянкового гальма, захист рульових коліс і деякі інші.

Що потрібно враховувати при виборі обладнання

Збираючись купити штабелер гідравлічний, обов'язково слід звертати увагу на умови експлуатації техніки для транспортування вантажів, особливості їхньої продукції (габаритні розміри і маса), варіанти упаковки, де і як буде розміщуватися. Також потрібно враховувати, хто виробник обладнання і на якість вузлів і складання. Від цього, багато в чому буде залежати ефективність роботи і тривалість терміну служби.

Зробити правильний вибір і придбати ручну гідравлічну техніку для складу за найвигіднішою ціною в Україні, гарантією якості і доставкою можна на сайті компанії "Склад Плюс". Тут розміщені описи, таблиці з технічними параметрами кожної моделі, а також їх фото. Менеджери підприємства завжди готові надати всю інформацію щодо ціни, термінів відвантаження та умов доставки.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі