/
 /
Рокла для процесів підйому-переміщення вантажів

Інформація про вибір, купівлю та експлуатацію гідравлічної рокли

Рокла від Склад Плюс для оптимізації робочих процесів, фото 1

Рокла вважається найбільш популярним видом складської підйомно-транспортувальної техніки, яку використовують на промислових підприємствах, складах, логістичних комплексах, торгових об'єктах, на будівельних майданчиках, тобто скрізь де потрібно переміщати вантажі на піддонах і тарі з палетною основою. Призначена для підйому вантажів на висоту до 200 мм, і їх переміщення. Характеризується універсальністю, хорошими експлуатаційними характеристиками і широким спектром застосування.

Конструкція і основні складові

Робота гідравлічного візка для складу полягає в підйомі вантажу за рахунок роботи гідравлічного насоса і подальшого його перевезення. Основні елементи конструкції:

В каталозі рохла представлена різними моделями, що відрізняються між собою вантажопідйомністю, конструкційними особливостями і матеріалу, з якого вони виконані.

Вибір і покупка

Головними перевагами співпраці з компанією є - висока якість техніки, яка реалізується, великий її асортимент і збалансована цінова політика. У каталозі, вибір представлений різними моделями, які розрізняються за такими факторами:

Переваги використання

Застосування ручнихо візків з гідравлічним підйомом має ряд важливих переваг:

  1. Спрощують і прискорюють процес перевезення продукції усередині приміщень і на відкритих майданчиках;
  2. Дозволяють легко і безпечно працювати з досить великою вагою - 2-5 тонн в залежності від моделі;
  3. Можуть використовуватися в приміщеннях з обмеженим простором, а також в кузові вантажного автомобіля, завдяки відмінній маневреності і наявності модифікацій з укороченими вилами;
  4. Мають тривалий термін служби;
  5. Можливе використання на різних типах покриття для підлоги;
  6. Не потребують спеціального обслуговування.

Що потрібно знати і враховувати при виборі гідравлічного візка

Збираючись купити роклу, потрібно в першу чергу звертати увагу хто виробник і які технічні характеристики заявлені, а також їх відповідність реальним показникам. Також потрібно враховувати умови експлуатації, тип вантажів для перевезення і наявність особливих вимог.
Така техніка - це оптимальний вибір для підприємств і організацій, де потрібно переміщати палетованих вантажі.
Компанія "Склад Плюс" є прямим імпортером складської техніки від перевірених виробників. На сайті можна замовити рохлю з доставкою по Україні, за найкращою ціною від офіційного імпортера. Оформити замовлення або дізнатися додаткову інформацію на даний продукт можна безпосередньо через інтернет каталог, зателефонувавши або написавши нам в офіс. Гарантуємо оперативну відповідь. Менеджери підприємства завжди готові допомогти вибрати найбільш підходящий варіант, в залежності від особливостей вантажів що перевозяться, умов експлуатації, санітарно-гігієнічних вимог і деяких інших чинників.
Також тут можна придбати запасні частини, комплектуючі та витратні матеріали. Крім цього, компанія має власний сервісний центр, по обслуговуванню і оперативному ремонту складської техніки.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі