/
 /
Рокла для оснащення складу

Корисна інформація від Склад Плюс при покупці рокли

Рокла: застосування, вибір, придбання, фото 1

Підприємство "Склад Плюс" пропонує своїм клієнтам великий вибір технічних рішень, що дозволяють оптимізувати процеси внутрішнього переміщення вантажів на об'єктах замовника.
Рокла - це гідравлічний візок, яка характеризується високою ефективністю роботи з палетованих вантажами.

Де застосовується

Завдяки надійній конструкції і прекрасній маневреності, а також простому і зручному управлінню, рохля має досить широкий спектр застосування, і активно використовується, там, де є потреба в переміщенні важких вантажів, розміщених на піддонах і іншій тарі з палетною основою:

Принцип роботи рокли полягає в підйомі піддону з продукцією, на висоту до 200 мм і переміщенні його до місця зберігання товару або його реалізації. Підйом і опускання здійснюється за допомогою гідравлічного насоса, а захоплення палети вантажними вилами. Візок для складу оснащений керованими колесами і роликами.

Вибір і покупка

На сайті нашої компанії представлені рокли різних модифікацій, які різняться за своїми технічними параметрами, а також призначенням і конструкційними особливостями. Тут можна купити моделі стандартні, з нержавіючої сталі, посилені, з подовженими або короткими вилами, низькопрофільні. "Склад Плюс" є офіціальним імпортером складської техніки з Китаю, тому ціни на продукцію цілком демократична, при високій її якості. Всі моделі завжди є на складі, тому чекати доставки не потрібно. Забрати куплену техніку можна відразу ж після оплати або оформити її доставку в будь-який населений пункт України. Підприємство має власний центр, яке виконує послуги з професійного ремонту та обслуговування складської техніки.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі