/
 /
Складська рохля

Принципи роботи і особливості використання рохли

Рохла для складу, краща пропозиція від "Склад Плюс, фото 1

Підприємство "Склад Плюс" реалізує в Україні одну з найпоширеніших видів складських візків, які використовуються для зручної та безпечної транспортування вантажів на піддонах - рохла. Характеризується така техніка для складу високою продуктивністю, надійністю і легкістю управління, і вже давно стала звичним оснащенням виробничих цехів, складів, логістичних комплексів, торгових об'єктів. Це обумовлено практичністю і доступністю гідравлічного візка, а також його функціональністю і легкістю управління. Застосування візка при проведенні вантажно-розвантажувальних робіт і переміщенні товару дозволяє оптимізувати дані процеси, скоротивши час на їх проведення і зробивши більш легким і безпечним.

Принцип роботи

Рохля має досить просту конструкцію, що складається з вантажних вил, рукоятки що управляє, гідравлічного блоку, коліс і роликів. Принцип роботи ручного гідравлічного візка полягає в підйомі вантажу на висоту до 200 мм і його переміщенні. Перевагами використання є:

Особливості використання

Складська рокла від "Склад Плюс" поєднує в собі простоту надійність конструкції. Принцип роботи такого візка для складу полягає в плавному і акуратному підйомі і опусканні палетованого вантажу, за рахунок роботи гідравлічного блоку, а подальше переміщення, в горизонтальній площині, здійснюється оператором вручну.

Збираючись купити гідравлічну рохлу, фахівці радять обов'язково звертати увагу на виробника і якість збірки. Від цього, багато в чому і буде залежати ефективність експлуатації обладнання, його надійність і довговічність, а також безпека роботи оператора. Це особливо важливо, якщо враховувати, що рокла призначена для роботи з великими вагами і об’ємами вантажів. У каталозі нашого підприємства є моделі, з вантажопідйомністю від 2-х до 5-ти тонн.

Навчитися керувати такою технікою дуже легко і це не займає багато часу, а простота і надійність конструкції дозволяють істотно мінімізувати витрати на технічне обслуговування. Наше підприємство не тільки реалізує якісну складську техніку в Україні за найкращою ціною і доставкою в будь-яку точку країни, а й надає послуги з професійного ремонту та обслуговування у власному сервісному центрі.
На сайті компанії "Склад Плюс" рохля представлена 8-ю моделями. Тому тут завжди можна підібрати і купити за найкращою ціною гідравлічний візок з доставкою по країні. Тут є докладний їх опис технічні характеристики і фото.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі