Головна /
Статті /
Вибір та купівля річтраку

Річтрак для висотної обробки вантажів від Склад Плюс

Річтрак - це оптимальне рішення для роботи у великих виробничих цехах, складах з інтенсивним вантажообігом - скрізь, де потрібне підйом-опускання вантажів та розміщення на різних ярусах високих стелажних конструкцій (вище 6-ти метрів). Ця техніка може піднімати досить важкі вантажі (до 2,5 тонни) на висоту до 12 метрів. "Склад Плюс" пропонує своїм клієнтам скористатися вигідною пропозицією - купівля річ траку б/у за невисокою ціною.

Річтрак для висотної обробки вантажів від Склад Плюс

Особливості вибору беушної вузькоспеціалізованої складської техніки

Збираючись придбати висотний штабелер з пробігом, необхідно звертати увагу на основні його характеристики, до яких відносяться - висота підйому, вантажопідйомність, AST, тип щогли (найпоширенішими і затребуваними є модифікації з 2-х і 3-х секційними щоглами), вид і параметри АКБ. Також слід враховувати рік випуску, додаткове обладнання, особливі умови експлуатації. Також багато замовників віддають перевагу складській технікі певного бренду. У каталозі представлена вантажно-підйомна техніка всіх відомих виробників, якщо потрібної моделі висотного штабелера немає, то її можна купити на замовлення. Термін виконання заявки в середньому становить 3-4 робочі дні.

Клієнту, річтрак вживаний, передається після проведення діагностики та розширеного технічного обслуговування. Це дозволяє надавати покупцю тривалий термін гарантії. Перевагами такого вибору є висока якість обладнання та 100% його працездатність, доступна вартість, довговічність, практичність, зручність управління та високий рівень безпеки обслуговування.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі