Головна /
Новини /
Ремонт і обслуговування складської техніки

Ремонт і обслуговування складської техніки без простоїв

Оперативне ТО і ремонт складської техніки з гарантією на роботи від Склад Плюс, фото 1

Проходження ТО за планом, і вчасно зроблений ремонт складської техніки дає можливість не допустити простоїв і збоїв в роботі будь-якого підприємства. З огляду на підвищені навантаження і несприятливі умови експлуатації складських вантажопідйомних машин, окремі їх деталі та механізми можуть передчасно виходити з ладу. Уникнути цього можна, якщо регулярно проводити його техобслуговування. В Україні укласти договір на весь перелік послуг з ТО і ремонту складської техніки будь-яких видів і брендів, можна звернувшись в "Склад Плюс".

Переваги ремонту та обслуговування складської техніки - що ми пропонуємо

Підприємство має свій сервісний центр, з сучасним обладнанням та пристроями для діагностики різних вузлів і систем, а також заміни несправних деталей. Ми надаємо послуги з ремонту та технічного обслуговування наступних видів вантажотранспортної спецтехніки:

Фахівці відділу запчастин завжди допоможуть підібрати і купити потрібну деталь за найкращою ціною і з гарантією якості. На всі виконані роботи надається довгострокова гарантія. Якщо потрібної запчастини або вузла не опиниться на складі, то завжди можна придбати її під замовлення. В середньому термін доставки не перевищує 3-4 днів. На час ремонту техніки для складу може бути надано аналогічне підмінне обладнання з аналогічними технічними характеристиками.

Бригади майстрів в більшості випадків, виконують ремонтні роботи за місцем знаходження навантажувача, штабелера або іншої спецтехніки. Якщо це неможливо зробити, то машина транспортується в майстерню сервісного центру, де і проводяться всі необхідні роботи в повному обсязі. У нас можна замовити повний комплекс послуг, ми працюємо по території всієї України.

Зацікавила пропозиція по обслуговуванню і ремонту складської техніки? Ознайомтеся з переліком робіт, що виконуються і асортиментом складської техніки, що ремонтується в каталозі або звертайтеся за безкоштовною консультацією в СКЛАД ПЛЮС будь-яким зручним способом (телефон, електронна пошта, месенджери, запит на сайті).

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі