/
 /
Види навантажувальної техніки

Основні види і особливості використання навантажувальної техніки

Вантажно-розвантажувальні роботи: види і особливості використання, фото 1

Сучасне складське господарство неможливо уявити без автоматизованих технічних засобів і обладнання. Грамотно підібрана навантажувальна складська техніка є «мірилом» оперативності та якості обробки вантажів. Чим більше підприємство - тим ширший набір техніки використовується. Але основними є кілька видів, про них піде мова нижче.

Гідравлічний візок (рокла)

Найбільш простий за конструкцією і в використанні є ручний візок, звана також роклою або рохлей. Вона призначена для переміщення продукції вагою до п’яти тонн в межах невеликих відстаней і підйому на висоту до 20 см. Переміщається вручну, регулювання траєкторії руху здійснюється оператором за допомогою рухомої керуючої ручки, пов'язаної з передніми колесами. Ручка «відповідає» також за управління вантажопідйомним механізмом.

Складський навантажувач (штабелер)

Складські навантажувачі використовуються для підйому вантажу на різну висоту, він більш універсальний за всі інші види техніки.
На ринку складської техніки пропонуються ручні гідравлічні штабелери, ручні з електропідйомним механізмом і самохідні. Другі є найбільш ефективним поєднанням вартості, продуктивності і функціональності. Самохідні штабелери рекомендується застосовувати на великих складських господарствах з великим вантажообігом.

Складський навантажувач (штабелер), фото 4

Річтраки

Ричтрак є «гібридом» штабелера і електронавантажувача. При цьому він є більш ефективним і функціональним в порівнянні з кожним з цих видів складської техніки. Він призначений для переміщення вантажів у межах складу або торгового підприємства і підйому їх на висоту до 16 м. Його основою є міцна рама з опорними колесами, тому центр ваги не зміщується навіть при роботі на великих висотах. За рахунок такого рішення виробникам вдалося добитися ідеальної жорсткості і стійкості конструкції.

Комплектувальники замовлень

Дана складська техніка істотно спрощує збірку конкретної партії товарів. За допомогою оператора він переміщається уздовж стелажних конструкцій, піднімається на потрібну висоту і відбирає задані одиниці товару. Комплектувальники бувають вертикальними і горизонтальними. У першому кабіна оператора може переміщатися уздовж щогли вгору і вниз. Другий обладнаний кабіною оператора, підйомними вилами і причіпний системою, завдяки якій може транспортувати кілька піддонів з вантажем одночасно.

Що дає застосування навантажувальної техніки

Існують і інші види вантажної техніки - електричні візки, підйомні столи, автонавантажувачі, тягачі, шатли. Дане обладнання дозволяє швидко і якісно виконувати такі операції з вантажем, як навантаження, розвантаження, сортування, транспортування, формування партій.
Купуючи складську техніку в компанії «Склад Плюс» Ви отримуєте:

Оптимізація робочого процесу залежить не тільки від впровадження складської техніки але і від правильності її підбору. Слід врахувати цілий ряд параметрів - габарити складського приміщення, тип і якість підлогового покриття, відстань між стелажами і багато іншого. Наші фахівці підберуть для Вас обладнання з урахуванням ваших вимог і особливостей роботи підприємства.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі