Головна /
Статті /
Навантажувач вилковий з ДВЗ - універсальність застосування

Вилочний навантажувач б/в - універсальне обладнання для підприємства

Універсальне складське вантажопідйомне обладнання як правило має широкий спектр застосування. Це і навантаження-вивантаження продукції, підняття вантажу (в широкому діапазоні навантажень і висоти підйому) і його переміщення для подальшого складування і установки на стелажні конструкції. Ідеальним представником такого спецтранспорту є навантажувач вилковий з двигуном внутрішнього згоряння (ДВЗ). В "Склад Плюс" можна придбати таку спецтехніку б/в (з пробігом) різних модифікацій відомих світових виробників - Ніссан, Linde, CROWN, Бі Ті, Yale, Катерпіллер, Штиль і багатьох інших.

Вилочний навантажувач б/в - універсальне обладнання для підприємства, цікава інформація від Склад Плюс

Беушні навантажувачі з ДВЗ, переваги покупки

При виборі вилочного навантажувача б/в з ДВЗ потрібно визначитися з типом тягового агрегату і основними технічними характеристиками. У каталозі компанії представлені автонавантажувачі з дизельним, газовим, бензиновим і гібридним (газ/бензин) двигуном. Ключовими параметрами вибору є:

Купуючи кару що була в експлуатації, клієнти компанії отримують на 100% працездатний складської транспорт, експлуатаційні характеристики якого практично не відрізняються від параметрів нових моделей, а ціна набагато нижче. Перед продажем кожен навантажувач вилковий підлягає повній діагностиці, при необхідності здійснюється ремонт, обов'язково виконується розширене техобслуговування відповідно до встановленого регламентом і діючими стандартами.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі