/
 /
Пластикові піддони і палети при зберіганні і переміщенні товарів

Пластикові піддони і палети для зберігання і доставки вантажів

Піддон пластиковий для оптимізації зберігання та доставки товару, фото 1

Однією з найважливіших завдань підприємницької діяльності є своєчасна доставка товару і його зберігання. Тому важливу роль тут відіграє використання якісної і надійної тари. Одним з найбільш її поширених видів є складський піддон.

Історична довідка

Вперше палети почали використовувати відносно недавно, близько 100 років тому, одночасно з активним розвитком промисловості. Попередниками пластикових піддонів спочатку були SKID (дерев'яні полози), а трохи пізніше з'явилися вже і піддони з дерева. Приблизно в 20-30-х роках минулого століття, остаточно сформувався зовнішній вигляд такої тари. Але вони випускалися без будь-яких стандартів, які були введені значно пізніше - фінський - 1200х1000 мм, європіддон - 1200х800 мм, і напівпалети - 600х800 мм.

Ефективність використання піддонів швидко оцінили власники фабрик, заводів і транспортних компаній, так як це дозволило вирішити відразу кілька найважливіших для бізнесу завдань:

З розвитком прогресу постійно вдосконалювалася і складська вантажно розвантажувальна техніка, а разом з нею і палети. І прикладом тому може служити поява пластикової тари, яка впевнено витісняє з ринку аналогічні вироби з дерева і інших матеріалів.

Сфера застосування

Пластикові піддони мають широку сферу застосування. Це пояснюється їх універсальністю, і великим вибором моделей. В каталозі підприємства "Склад Плюс" можна підібрати і купити такі види виробів:

Кожен з цих видів має свої особливості і сфери застосування. Наприклад, гігієнічна тара виготовляється з первинного харчового пластика і має всю необхідну документацію. Це дає можливість використовувати її на підприємствах харчової та фармацевтичної промисловості, а також, де є особливі санітарно-гігієнічні вимоги. Посилені моделі більше затребувані на виробничих ділянках, великих заводів, а полегшені модифікації палет і ті що вкладаються,знижують витрати на логістику і повернення порожньої тари, а також на її зберігання в складських комплексах.


Крім цього, слід зазначити, що є піддони з різним виконанням поверхні настилу (суцільний, з прорізами, з бортиками, з антиковзаючим покриттям), також може відрізнятися основа - на полозах, напівполозах, ніжках. Кожен вид призначений для особливого способу розміщення і особливих умов експлуатації. Деякі види тари використовуються виключно для підлогового розміщення і внутрішніх переміщень, а інші, для підлогового і стелажного розміщення, а також штабелювання. Все це обов'язково слід враховувати, при виборі пластикових палет. Розібратися у всіх цих нюансах, і знайти оптимальний варіант, завжди допоможуть кваліфіковані консультанти нашої компанії.
Сьогодні в каталозі "Склад Плюс" представлений великий вибір полімерної тари для всіх сфер діяльності, включаючи харчову і фармацевтичну промисловості, а також медицину. Звертайтеся за професійною консультацією!

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі