/
 /
Пластикові піддони - асортимент

Пластикові піддони - асортимент і відмінні характеристики

Пластикові піддони, вибір і покупка в "Склад Плюс", фото 1

Компанія "Склад Плюс" пропонує купити пластиковий піддон європейського виробника в асортименті, за найвигіднішими цінами і з доставкою в будь-яке місто і населений пункт України. На сайті представлено безліч моделей, які розрізняються за багатьма характеристиками.

  1. Габарити. В наявності завжди є палети євро стандарту, з розмірами 1200х800 мм, fin - 1200х1000 мм і напівпіддони - 600х800 мм.
  2. Максимально допустимі навантаження (статичні, динамічні, стелажні).
  3. Сфери застосування.
  4. Способи розміщення. Можуть бути для розміщення на підлозі, на полицях висотних стелажних конструкцій, і штабелювання.
  5. Конструкційні особливості: посилення полозів металевою арматурою; суцільна або щілинна поверхня настилу; з обмежувальними бортиками; гладка або з покриттям; основа на полозах, на ніжках, напівполозах; чотирьох- або двохзаходні.
  6. Матеріал з якого виконані. В основному для виготовлення легких піддонів використовують композитний полімерний матеріал, що представляє собою суміш HDPE/LLDPE, а тару для харчової і фармацевтичної галузі з гігієнічного лінійного поліетилену низької щільності (ЛПЕНЩ), що володіє відмінними експлуатаційними властивостями і таким, що підлягає подальшій переробці, за технологією рециклінгу.

Популярність складських пластикових піддонів пояснюється безліччю факторів, починаючи з їх довговічності, легкості і практичності і закінчуючи великим вибором різних моделей. Такі палети широко використовуються практично у всіх галузях.

Основні переваги в порівнянні з дерев'яною тарою

Головними перевагами пластмасових аналогів є наступні фактори:

Основні переваги в порівнянні з дерев'яною тарою, фото 4

До цього слід додати стабільну вагу, незалежно від погодних умов (сніг, дощ, бруд), компактність (моделі що вкладаються і зручність застосування складської техніки (рокли, штабелери, навантажувачі).
В каталозі представлений великий асортимент пластикових палет, починаючи від стандартних євро, з габаритними розмірами 120х80 см, фінських (120х100 см) і напівпаллет (60х80смм), і закінчуючи полегшеними і посиленими моделями, а також тарою для харчової та фармацевтичної галузі.
Тут можна купити піддон в будь-якій кількості, за найкращими цінами та з доставкою по всій Україні. Розібратися в такому асортименті, і зробити правильний вибір, допоможуть менеджери компанії. Вони не тільки підберуть найбільш підходящу модель з урахуванням всіх найважливіших чинників, але і нададуть всю актуальну інформацію про ціни, нові надходження, і умови співпраці.

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі