Головна /
Статті /
Випробування пластикового піддону

Пластикові піддони, випробування на міцність: падіння з висоти 4,5 м!

Деякі компанії насторожено ставляться до пластикових палет, побоюючись, що пластик може тріснути, луснути, відколотися. Такі неприємності можуть трапитись при використанні для виробництва поліетилену високої щільності (низького тиску) HDPE, який відрізняється низькою ціною, але при цьому не може похвалитися довговічністю - він крихкий.

Пластик від пластику різниться!
На відео представлений один із піддонів нашого асортименту (модель P17), який виготовлений із сировини, що отримується технологією рециклінгу LLDPE – лінійного поліетилену низької щільності. Це ідеальний матеріал для суворих умов експлуатації та високих навантажень, що має незаперечні переваги.
1. Механічна стійкість. Еластичні властивості LLDPE дозволяють протистояти ударам, деформаціям, створює ефект, що амортизує (підтвердження на відео).
2. Високі показники навантажень. При своїй невеликій власній масі (в даному піддоні всього 17 кг) здатні витримувати надвисокі навантаження (у моделі Р17 статичне навантаження становить 5000 кг, динамічне – 1500 кг, при розміщенні на стелажі – 800 кг).
3. Довговічність. Термін служби обчислюється повними циклами оборотності та досягає 30 оборотів.
4. Хімічна стійкість. Інертний по відношенню до багатьох агресивних речовин (вода, луг, сіль, кислоти), протистоїть впливу прямих сонячних променів, а також чудово експлуатується в широкому діапазоні температур (від -30 до +70 ° C, короткострокова обробка парою).
5. Безпечність для людини та навколишнього середовища. Наші пластикові піддони з LLDPE, що одержується методом рециклінгу, можуть використовуватися у фармацевтичній та харчовій промисловості без прямої взаємодії з неупакованими товарами, а також даний матеріал підлягає вторинній переробці.

Сподіваємося, ця інформація розвінчала всі побоювання?

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі