Головна /
Статті /
Причини популярності пластикових піддонів

Причини популярності і затребуваності пластикових піддонів і палет

Пластикові піддони, своєю популярністю і затребуваністю багато в чому зобов'язані аналогічній дерев'яній тарі, яка використовується в багатьох сферах діяльності вже протягом багатьох десятиліть. Але завдяки стрімкому розвитку хімічної промисловості, за останні роки з'явилася велика кількість полімерних матеріалів, які за своїми характеристиками перевершують натуральні матеріали і деревину, в тому числі. Зокрема, для виробництва пластикових піддонів, представлених в каталозі "Склад Плюс", використовують первинний і вторинний поліпропілен і поліетилен.

Пластикові піддони - особливості асортименту і переваги використання, цікава інформація перед покупкою від Склад Плюс

Переваги застосування

Палети з полімерних матеріалів призначені для компактного і безпечного розміщення різних вантажів, під час їх транспортування і зберігання. Ключовими перевагами такої тари перед дерев'яною є наступні фактори:

Великий асортимент тари даного типу дозволяє, при виборі піддону пластикового, враховувати безліч моментів. Сюди відноситься - сфера діяльності, вантажопідйомність, габаритні розміри, яка вантажопідйомна техніка буде використовуватися, варіанти розміщення на промисловому об'єкті, в гіпермаркеті, складському комплексі або майстерні, наявність певних умов і так далі. Такий підхід дає можливість купити пластикову тару для будь-якого підприємства, яка максимально підійде до конкретних умов експлуатації.

Цікавить купівля складських пластикових піддонів в Україні? Ознайомтеся з асортиментом в каталозі або звертайтеся за безкоштовною консультацією в СКЛАД ПЛЮС будь-яким зручним способом (телефон, електронна пошта, мессенджери, запит на сайті).

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі