Головна /
Новини /
Гігієнічні пластикові піддони - в умовах пандемії короновіруса Covid-19

Пластикові палети та характеристики гігієнічності

Гігієнічні пластикові піддони в умовах короновіруса Covid-19, фото 1

Характеристики «гігієнічності» пластикових піддонів визначається в першу чергу властивостями матеріалу з яких вони виготовлені, а також формою виробу.
Даний показник відіграє вирішальну роль при покупці палет для виробничих ліній, складів готової продукції у фармацевтичній, агропродовольчій і харчової промисловості.
Також, особлива увага до гігієнічності тари стала приділятися у всіх сферах діяльності зараз, під час світової пандемії короновіруса Covid-19.
Склад Плюс поставляє гігієнічні пластикові піддони та палети, які включають в себе такі характеристики як:

При покупці піддонів пластикових кожна партія супроводжується необхідним пакетом документів, який включає в себе висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, що дозволяє використовувати таку тару для вантажних перевезень, оптово-роздрібної торгівлі, для виробничих ліній , складів готової продукції у фармацевтичній, агропродовольчої і харчової промисловостях без прямого контакту з харчовими продукту ми і неконтрольованими фармацевтичними препаратами.

Цікавить подібна тара в Україні? Ознайомтеся з асортиментом в каталозі або звертайтеся за безкоштовною консультацією в СКЛАД ПЛЮС будь-яким зручним способом (телефон, електронна пошта, мессенджери, запит на сайті).

Цей сайт використовує файли cookie. Якщо Ви продовжуєте - Ви згодні на використання файлів cookie під час перегляду.
читати далі