Види і класифікація пластикових піддонів
Пластикові піддони становлять серйозну конкуренцію тарі виконаної з інших матеріалів (дерево, метал). Це пояснюється їх практичністю, легкістю, екологічністю і довговічністю. До того ж їх можна повторно переробляти, що безумовно позитивно позначається на екологічній обстановці.
Види пластикових піддонів
Класифікація піддонів здійснюється за кількома параметрами:
- Розмірів. Бувають FIN палети, європіддон, американська, напівпалети, чверть-палета і ін.
- Максимально допустимим навантаженням (стелажним, статичним і динамічним). По цій характеристиці вони поділяються на низькі навантаження (стелажна) - до 500 кг, середні - до 800 кг, великі - до 1000 кг і надвисокі - 1500 кг.
- Варіант розміщення. Є складські піддони тільки для установки на підлозі, або для штабелювання, а також і універсальні, які можна розміщувати на підлозі і на ярусах стелажних конструкцій.
- Типу основи. Може бути на ніжках або на полозах.
- Варіанту захоплення вилковим навантажувачем - 2-х або 4-х сторонній.
- Матеріалу виготовлення. Зазвичай для виробництва такої тари використовують первинний або вторинний поліпропілен.
- Типу поверхні. Буває щілинна, суцільна, з бортиками, з протиковзаючим покриттям.
- Сфері застосування. На певні види такої тари є дозвільна документація, яка дає право використовувати палети в харчовій промисловості та фармацевтиці.
- Конструктивні особливості. Полегшені, з посиленням арматурою, ті що вкладаються, зі скошеними крайками.
У каталозі "Склад Плюс" представлений великий і різноманітний асортимент пластикових піддонів в Україні. Це дозволяє підібрати і купити для свого підприємства найбільш підходящий тип, як за розмірами, експлуатаційними характеристиками, так і за додатковими умовами.